Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZASLOUŽENÁ VÝHRA NA ČAFCE

14. 4. 2011

 

10.4. jsme poměřili naše fotbalové síly se zástupci týmu ČAFC. MPB tentokrát uskupila dva týmy ve složení :
I. Milan Mudra, Pavel Krýda, Vojta Panc, Daniel Michl, Sebastian Ling, Michal Michlík a Jan Schlöbl.
II. Matyáš Havlíček, Matyáš Vágner, Petr Hodouš, Filip Snížek, Marek Ondič, Ladislav Runanin.
 
Pracovně nazvaný tým č.1 fungoval výborně, Vojta s Pavlem co by zkušení obránci komplikovali život útočníkům soupeře. Vojta Panc, který kopal rozhodčím nařízenou penaltu, trestné kopy atd. ukázal dobrou „ mušku “ ale i klid pokerového hráče. Dan Michl byl na pravém křídle obtěžován aktivním obráncem, občas jejich souboj vypadal jako hra na „ kolo kolo mlýnské “, ale Dan s duší bojovníka vzal prudu za správný konec a vybudil se ještě k větší akci. „Suma sumárum“ šlo všechno jako po másle a stav zápasů FC TEMPO I : ČAFC 3 : 1, 5 : 0 a 2 : 3 podpořil naše celkové týmové vítězství 15 : 10.
 
Předvedená hra druhého týmu by se dala shrnout do „5 P“ – Prostě Parádní Přehlídka Promarněných Příležitostí. Kdybych psala čárky za tutové šance a nastřelené tyče, vypadal by zápis jako účtenka po hodně bujaré oslavě.
První část začal soupeř hodně aktivně, prakticky k ničemu nás nepustil a svou snahu korunoval v 5. minutě gólem. Od té chvíle zapnuli i naši hoši na vyšší výkon a začali si vytvářet šance (Ládík nejprve v tutové šanci, potom tyčka). V 10.minutě jsme se konečně dočkali, síť rozvlnil Maty Havlíček za asistence Péti Hodouše. Za 2 minuty si kluci role vyměnili – střelec Péťa, asistence Maty. První část jsme vyhráli 2:1.
Na druhou třetinu jsme přešli na vedlejší hřiště. Kluci vlétli do hry nebojácně a ve 3.minutě se zapsal do listiny střelců po rohovém kopu Marek Ondič (asistence Ládík Runanin). Následovaly další akce, ale bez důrazného zakončení. Soupeř se postupně dostal do tempa a v posledních 6 minutách nám vstřelil 3 góly. Druhou část tak prohráváme 1:3.
Ve třetí části jsme se ještě nestačili rozkoukat a už jsme prohrávali 1:0. Hra se pak přelévala ze strany na stranu, šancí měli kluci nepočítaně (Ládík tutovka, Filip tyčka......), ale radovat se mohli až ve 12. minutě, kdy se Filip rozhodl „vzít to do svých nohou“ a pomalu z půlky hřiště vyrovnal. O minutu později zafungovala osvědčená spolupráce Hodouš (as.) – Havlíček a již se zdálo, že třetinu v pohodě dohrajeme. Minutu před koncem však soupeř srovnal na konečných 2:2.
 
Autorky: Katka Pancová a Sylva Lingová
 

Náhledy fotografií ze složky ČAFC_10.4.