Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ S KLADNEM

13. 9. 2010
 
            Na našem trávníku jsme v neděli 12.9.2010 přivítali kladenské hráče a jejich doprovod. Ranní mlhy se brzo ztratily v nenávratnu a zvítězilo „ babí léto“ , které nám zpříjemnilo pobyt na hřišti.
            Hosté i domácí postavili tři družstva, nastoupili všichni naši registrovaní hráči a byla velká příležitost, aby si zahrál opravdu každý. Příjemnému naladění přispívali i Kladenští, kteří byli tak říkajíc „ v pohodě “ a na hřišti ani mimo něj nás nepotkali žádné šarvátky. Jediným mínusem byla ve finále zavřená hospoda, která otevřela až v 11 hodin!!
            Zaměstnaní byli nejen všichni hráči MPB ale i členové týmu. Jedna část mužstva hrála pod vedením trenéra Lukáše Michla, druhé velil Martin Havlíček a třetí „ kápo “ byl Radek Bešťák. Každý si musel ohlídat svou hrací plochu a řádně odpískat zápas, herní čas byl 4 x 15 minut. Po celkovém součtu odehraných zápasů zvítězilo Tempo nad Kladnem v poměru 42 : 13. Našich úspěšných střelců bylo několik, s deseti góly jasně vyčnívá Dan Michl, pět branek střelil Patrik Bešťák a jasnou čtyřku nasázel kladenskému gólmanovi Matyáš Havlíček. Tři úspěšná zakončení předvedli Ladislav Runanin, Petr Hodouš, Sebastian Ling a benjamínek na hřišti Rony Van Delen. Náš další premiérový hráč Patrik Přibyl vkročil do týmu dvěma góly, dva „ gólové body “ má i Vojta Panc a Pavel Krýda. Filip Vrla, Mára Ondič, Tomáš Ulihrach, Filip Snížek a Tomáš Hradil dali každý po jednom gólu. Závěrem lze jen konstatovat skutečnost, jenž dokazuje i výsledek přátelského utkání, že naše herní dovednosti byli lepší. Naši Tempáci si vysloužili i pochvalu od soupeřů, že lépe drží  pozice na hřišti a navzájem více spolupracují.
 
 
Tempo MPB : VŠICHNI
 
Autor: Sylva Lingová