Jdi na obsah Jdi na menu
 


NEPOVEDENÁ NEDĚLE NA JULISCE

9. 11. 2010

 

Zástupci naší MPB se vydali v neděli ráno na utkání proti týmu FC Ruzyně. Celá Praha byla v malém oparu, pršelo celou noc a také většinu zápasu a ranního rozcvičování.
Dukelský stadion vlastní i pěknou „ nafukovačku“, takže jsme všichni zmoklí a zmrzlí pokukovali po lepším.
            První tým : Matyáš Vágner, Michal Michlík, Lukáš Radimský, Tomáš Ulihrach, Vojta Panc, Sebastian Ling.
Druhé seskupení : Petr Hodouš, Matyáš Havlíček, Ondřej Filip, Patrik Bešťák, Filip Snížek, Pavel Krýda.
První tým zvítězil ve své první třetině 1 : 0, autorem úspěšného gólu byl Míša Michlík. Kluci se snažili, hra na hřišti byla pěkná, aktivní. Náš brankář Maty Vágner pěkně vybíhal, i když jednomu jasnému gólu týmově zabránil Tomáš Ulihrach, jenž přesně zachytil okamžik gólmanovy nepřítomnosti.
Druhý duel Matyášova týmu byl neslavný, prohra 1 : 4 mluví za vše. Maty v bráně jakoby najednou znejistěl, na „ hrotu týmu“ bylo málo boje a zápalu, nenašel se žádný útočník, který byl dotáhl alespoň některé naše vzniklé šance.
Závěrečné utkání prvního týmu přesně ukázalo, že kdyby kluci hráli, to co umí, výsledek by hrál pro ně. Na hřišti pěkně zaspolupracoval Sebastian Ling a Tomáš Ulihrach a hned z toho byl gól. Celkově byl tento duel odpískán za stavu 2 : 1 pro FC Ruzyně. Nejlepším hráčem tohoto zápasu a velkou jistotou týmu byl Vojta Panc.
Druhý tým nastoupil ve složení Patrik Bešťák (v brance I. třetinu), Filip Snížek (v brance II. třetinu), Ondra Filip (v brance III. třetinu), Petr Hodouš, Maty Havlíček a Pavel Krýda. V první části se kluci spíš hledali, vážnější šanci na ohrožení soupeřovy branky si nevytvořili. Soupeř působil fotbalovějším dojmem a naši obránci chvílemi nevěděli, kde jim hlava a nohy stojí. I díky dobrému výkonu Patrika Bešťáka v brance jsme I. třetinu prohráli jen 1:0.
V prostřední části jsme vyzkoušeli druhý tým soupeře. Kluci – pokropeni „osvěžujícím“ podzimním deštíkem – hráli o poznání aktivněji, soupeře nepouštěli ke kombinační hře tolik, jako v první části. Dostávali se i do zakončení, chybělo jen kousek štěstí. I když soupeř vedl od 2. minuty 1:0, kluci zabojovali a odměnou jim bylo vyrovnání na konečných 1:1 (P.Bešták, as. M.Havlíček).
V poslední části kluky bojovnost neopustila, v obraně „úřadovali“ Filip Snížek a Pavel Krýda. Ve 2. a 8. minutě rozvlnili soupeřovu síť Matyáš Havlíček a Petr Hodouš. Druhý jmenovaný měl v zápětí obrovskou šanci zvýšit – zívala na něj prázdná branka – ale míč šel těsně vedle. Trestem za neproměnění 100% šance bylo snížení soupeřem na 2:1. Petr Hodouš si vše vynahradil ve 12. minutě, kdy po rychlé akci upravil na konečných 3:1. Celkově tedy druhý tým vyhrál 4:3.