Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.MÍSTO V SILNÉ KONKURENCI

19. 4. 2010
Turnaj Braník 18.4. 2010
                V neděli 18.4. nás čekal celodenní turnaj na Branickém hřišti. Hned první zápas proti Admiře nás velmi vyděsil, neboť kluci nehráli vůbec nic. Místo běhání za míčem bylo v lepším případě popocházení, ale převážně zde byl výjev stojících kluků, kteří vypadali jako by stáli frontu na mlíko. Jedinou záchranou týmu byl Vojta Panc, který ubránil, co mohl. Je zázrakem, že hráči Admiry dali jen jeden, zcela nechytatelný, gól z trestného kopu.
Druhý zápas proti Slavii přinesl naštěstí velký obrat a kluci se vrátili do své páteční formy. Hvězdou druhého utkání byl Ondra Filip, jenž po nahrávce Sebastiana Linga vstřelil náš první gól, ale i přes celé hřiště bleskově dohnal Slávistického útočníka a zabránil mu v pěkné střele. Druhý míč do soupeřovi sítě dával po své sólovce Daniel Michl a třetí gól po nahrávce Matyáše Havlíčka vsítil Sebastian Ling.
Dramatickým utkáním bylo utkání se Spartou B, která byla zatím bez porážky. Startem pro naší odvahu byl opět první gól, tentokrát za asistence Danyho Michla skóroval Matyáš Havlíček. Po vyrovnání soupeře naštěstí kluci nepřestali „ válčit “ a z akce Vojty Pance a Filipa Snížka zvýšilli na 2 : 1 pro nás. Doslova pár vteřin před koncem zápasu zachránil naší výhru, ale i svou reputaci, Matyáš Havlíček za nahrávky Sebastiana Linga.
Čtvrtý match proti FC Vršovice začal s naší minimální převahou, byt´ se dalo očekávat, že jako porazitelé Sparty budeme na soupeře tlačit víc. Ve čtvrté minutě skóroval Dan Michl, v jedenácté minutě Patrik Bešták a ve třinácté prošel přes celé hřiště opět Dany Michl a zařídil tak 3 : 0 pro nás. Poslední bod v podobě gólu vstřelil z rohového kopu opět Dan Michl. Velkým bojovníkem byl v tomto zápase i Vojta Panc, jemuž bohužel žádná střela do brány nedošla. Vršovice – Tempo 0 : 4.
Poslední zápas v naší skupině byl zápas s Mostem. Dva míče do branky Mosteckému gólmanovi nadělil Daniel Michl, třetí Patrik Bešt´ák a poslední se zaslouženě podařil Vojtovi Pancovi z trestného kopu. Most – Tempo 1 : 4.
Ze své skupiny jsme postupovali jako první a tak náš čekala Sparta A, jenž postoupila z druhé skupiny. Bohužel jsme inkasovali dva zbytečné góly – spíš z nepozornosti a byt´jsme Spartě stačili, prohráli jsme nakonec 1 : 3. Jediným úspěšným střelcem byl Matyáš Havlíček, který využil chyby brankaře a míč mu rychle do sítě vrátil.
Začátek posledního zápasu o umístění na třetím místě v turnaji začal slibně. Hráli jsme opět proti Spartě B, Dan Michl dal dva pěkné góly, ale pak už nám nestačily síly. Sparťané zvládli nakonec vyrovnat a přehrát nás o jeden gól. Sparta B – Tempo 3 : 2.
Hráči Tempa obsadili v Branickém turnaji pěkné čtvrté místo. Jednoznačně musím kluky za jejich celodenní výkon moc pochválit. Hoši jen tak dále.
Konečné pořadí turnaje :
1.Slavia B
2.Sparta A
3.Sparta B
4.Tempo
5.Slavia A
6.Braník
7.SIAD Most
8.H.Měcholupy
9.Admira
10.1FK Příbram
11. Vršovice
12.Střešovice
 
Autor : Sylva Lingová