Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAKO LVI

25. 10. 2009
Bojovali jako lvi
Kluci v sobotu před obědem, ačkoliv si to nepřiznali, přijížděli s pocitem mírné nejistoty. Bylo to dáno jednak chybějící částí týmu a také očekáváním utkání se Slavií a Spartou.

Jako první nás čekal tým z Teplic. Bylo velmi znát, že kluci trochu nevěděli co s balonem, hlavně jak zakončit šance, o které nebylo nouze. Museli si zvyknout na trochu jiný styl hry, než na který jsou „zvyklí“ při plném stavu. Chyběl důraz a zakončení. Toto utkání skončilo prohrou 0:2.
Jako další byla na pořadu očekávaná Slávie. Kluci opravdu bojovali jako lvi, nejen kvůli bílo-červeným dresům s hvězdou, ale velmi je to motivovalo. Po celý turnaj se kluci zlepšovali každým zápasem. Sice i tento zápas pro nás neskončil dobře výsledkem 1:3, ale už se začali objevovat náznaky probuzení a pěkných akcí. Gól dál v 15. minutě prakticky z rohového kopu Péťa Hodouš.
 Pak nás čekal „Goliáš“ v podobě Rokycan. I největší z našich byli o dost menší a možná a i právě proto, se kluci snažili o to více, a kdyby nebylo pár drobných chyb, podařilo by se. Nakonec prohra 1:2, kdy Matyáš Havlíček střelil gól po přihrávce Vojty Pance, byla pro nás takovou vnitřní výhrou a dobrým výsledkem.
Následovala Sparta, kdy kluci už předváděli opravdu pěkný výkon. Prováděli pěkné kombinace, hra se roztahovala do stran, kluci si drželi svá místa. Po nahrávce Filipa Snížka a střele Péťi Hodouše skončil zápas remízou 1:1.

Jako poslední byl boj o 7. místo a to s naším sousedem ABC Braník. Kluci chtěli obhájit nedávné mistrovské utkání a to se nakonec povedlo. Kluci hráli už konečně to „své“ a hra je evidentně bavila.
Sítí soupeře zatřásli Matyáš Havlíček a Vojta Panc a to hned každý dvakrát. Na góly přihrávali po pěkných akcích Filip Snížek, Jakub Kvasnička, Ondřej Filip a dokonce i brankář Matyáš Vágner. S konečným výsledkem 4:0 pro nás a celkovým 7. pořadím na turnaji kluci odjížděli spokojeni a s velmi dobrou náladou, a o to hlavně šlo.
Sestava : Matyáš Vágner, Filip Snížek, Vojta Panc, Ondra Filip, Milan Mudra, Lukáš Radimský, Matyáš Havlíček, Tomáš Ulihrach, Petr Hodouš, Jirka Vondrášek a Jakub Kvasnička.
Góly : Matyáš Havlíček 3, Petr Hodouš 2 a Vojta Panc 2.
Asistence : Vojta Panc, Filip Snížek, Ondra Filip, Matyáš Vágner  a Jakub Kvasnička.
Autor : Václav Kvasnička
 

Náhledy fotografií ze složky Turnaj Braník