Jdi na obsah Jdi na menu
 


BRONZ A BRAMBORY

16. 3. 2010
FC Tempo pořádalo dne 14.3. halový turnaj, jehož se naše MPC zúčastnila, díky odstoupení Dubče, s týmem Gépardů a Lvíčat. Většina poctivých účastníků tréninku tak dostala šanci si zahrát na turnaji a prověřit své dovednosti.
Gépardi ve složení :  Dan Michl, Petr Hodouš,  Vojta Panc, Lukáš Radimský, Patrik Běšták, Max Nachtigal, Pavel Krýda, Kuba Kvasnička, Milan Mudra
Lvíčata : Filip Vrla, Matyáš Vágner, Matyáš Havlíček, Míša Michlík, Ládík Runanin, Míša Škach, Sebík Ling, Filip Snížek, Tomáš Klíma.
Start měly oba týmy stejný, nebot´se utkaly hned v počátku turnaje navzájem. Jako vždy byl vzájemný zápas nepopulární a málo dynamický, tentokrát byl ještě „ okořeněný “ nešťastným vlastním gólem. Byť zde nebyl žádný úmysl, ale hloupá náhoda, nezbývá než dát „ černého Petra “ střelci gólu – Maxovi Nachtigalovi. Tempo Lvíčata : Gépardi 1 : 0.
Lvíčata se v druhém zápase utkali s hráči Mostu, které porazili 1 : 0 po gólu Míšy Michlíka. Ten v daném zápase bojoval víc než je jeho zvykem. Vydařený gól byl pro něj za dobrý výkon určitě odměnou. Třetím soupeřem byla Bohemians 1905. Celý zápas byl malou válkou nervů a to jak v hledišti tak i na hřišti, remíza 1 : 1 byla pro nás zasloužená a z vyrovnávacího gólu Ládi Runanina jsme měli všichni velkou radost. Malou výbornou je ještě zapotřebí dát všem rodičům, jenž udrželi své nervy „ na uzdě“ a nepouštěli se do slovních či neslovních bitek.Třetí utkání s ČAFC skončilo pro Lvíčata výhrou 2 : 1, autorem prvního gólu byl Tomáš Klíma – asistoval Sebík Ling, který vstřelil i náš druhý vítězný gól.Turnaj ukončili Lvíčci zápasem s Admirou, první střela dopadla do brány Matyáše Vágnera velice neočekávaně z půlky hřiště ve čtvrté minutě hry a druhý gól dostal těsně před odpískáním konce. Celý zápas se hrálo dynamicky, kluci se snažili, ale gól nedali ani jeden.Tempo Lvíčata : Admira 0 : 2.
Gépardi střídali ve své bráně dva brankaře – Patrika Beštáka a Danyho Michla. V utkání proti Admiře, ale přes všechny snahy inkasovali tři góly a vstřelili do soupeřovi brány jen jeden ( Vojta Panc ). Konečný výsledek 1 : 3 pro Admiru, kluky ale neodradil a v  souboji s týmem ČAFC zvítězili  2 : 1. U obou střel asistoval Dan Michl a protihráčského gólmana porážel Petr Hodouš. Mostecký tým pak čekala už větší kanonáda našich střelců. Vojta Panc, Péťa Hodouš a Kuba Kvasnička rozradostnili všechny Tempácké fanoušky a dotáhli zápas na konečných 3 : 0 pro Gépardy. Jedna z asistencí v tomto zápase náleží i „ nováčkovi na hřišti „ Maxovi Nachtigalovi. Bylo zřejmé, že se v průběhu turnaje snaží zorientovat a vše je pro něj nové, ve všech utkáních ale neztrácel snahu a bojovnost. Poslední zápas proti hráčům Bohemians 1905 tým Gépardů vyhrál díky vlastnímu gólu jednoho ze soupeřů. Perfektní zákrok ale předvedl v bráně Patrik Běšták proti pokutového kopu.
Tempo Gepardi obsadili v halovém turnaji celkové čtvrté místo a Tempo Lvíčata odcházeli domů s bronzovou medailí.
Autor :Sylva Lingová