Jdi na obsah Jdi na menu

V ÚSTÍ DRUZÍ

8. 2. 2010
Turnaj6.2.10v ÚstínadLabem
„ Ach jo, zase turnaj.“ Tak to byla asi hlavní myšlenka našich hráčů na tomto turnaji. Ospalý výkon bez nasazení, zájmu a chuti do hry. Mít na krku fotoaparát byli by chvílemi dokonalými výletníky. V prvním zápase je to již jejich tradice, dospávají ráno a pomalu se dostávají do tempa, ale že jim to vydrží  takřka po celý dnešní turnaj netušil nikdo. Získaná medaile je proto skoro zázrak.
 Úvodní zápas s týmem Ravel Tygříci, přinesl v prvním poločase dvě velké šance soupeře, které skončily mimo naší bránu. Jinak se toho na hřišti moc nedělo. Po přestávce soupeř zahrozil nebezpečnou střelou. Remízu odmítla  v  poslední  minutě dvojice Petr Hodouš a Matyáš Havlíček. Petrovu střelu tečoval Matyáš ramenem do horního rohu soupeřovy brány. Výsledek 1 : 0 byl převážně dílem štěstí a našeho brankáře.
Druhý zápas, s tradičně nepříjemným soupeřem Admirou, byl proto očekáván s napětím, zda li se naše hra zlepší. Úvod vypadal nadějně, po tyčce Sebíka se prosadila dvojice Lukáš Radimský - jako nahrávající a Matyáš Havlíček . Krátce po přestávce přihrál Sebík Petrovi  a zvýšili jsme na konečných 2:0. Vítaným zpestřením průběhu zápasu byl pokyn maminky našeho brankáře „ nestůj pořád v tý bráně „ Matyáš byl na chvilku  zmaten, ale stále podával spolehlivý výkon.
Slavia na nás „ vlítla „ hned od úvodu dvěma nebezpečnými šancemi. Jediná naše akce Petra Hodouše a Matyáše Havlíčka na jeden dotek snesla přísnější měřítko. Jinak kluci pokračovali v nevýrazném výkonu . První šancí druhého poločasu byla Matyášova střela, což bylo od nás vše a soupeř nás v podstatě nepustil za půlku. Gól na sebe nenechal dlouho čekat a stalo se tak v polovině druhé půle ( 1:0 ). I přes další šance už Matyáš Vágner další míč do naší sítě nepustil.
Ravel Lvíčata neměl být vážnější soupeř, tato předpověď se zcela naplnila výsledkem  5:0 . Branky byly jako přes kopírák , vhozený aut směrem k soupeřově brance střela a gól. Třikrát vhazoval Vojta Panc, poprvé zakončoval Petr Hodouš, potom Dan Michl a třetí napálil Dan M. do břevna a poskakující míč na brankové čáře dokopl Petr Hodouš. Na náš další  gól přihrál z autu soupeř přímo k Sebíkovi a ten Danovi 4:0. Poslední branku dával po přihrávce Filipa Snížka  Matyáš Havlíček.
Poslední zápas proti Motorletu nebyl ani pro dnešní lenivý tým velkou překážkou. Hned ve druhé minutě přihrál Dan Michl Petrovi Hodoušovi  ( 1:0 ). Poločas se v poklidu dohrál a hned po přestávce jsme předvedli „naší kombinaci“ Vojtův aut a Danečkovo zakončení 2:0. Tento výsledek nám zajistil minimálně druhé místo, k prvnímu místu v turnaji by nám museli pomoct Tygříci z Ravelu v zápase se Slávií . Ta musela zvítězit. Přes mohutné povzbuzování domácího Ravelu od  našich hráčů i domácího publika se Slávii potřebný gól a výsledek 1:0 podařilo uhrát.
 Závěrečné ocenění Dana M. jako nejlepšího hráče turnaje bylo i pro trenéra překvapením, ale počítá se. Přínosem je, že i při ospalé a nevýrazné hře jsou kluci schopni se silnými soupeři uhrát vyrovnaný zápas. Zbývá jen doufat ve zlepšenou hru na dalším turnaji.
  Sestava :     gól - asistence