Jdi na obsah Jdi na menu
 


V DOBŘICOVICÍCH OPĚT VÍTĚZNĚ

2. 2. 2010
Turnaj Dobřichovice 30.1.
 
Letošní druhý turnaj v Dobřichovicích jsme zahájili proti Šeberovu skoro již tradičním způsobem a to laxně až lehkovážně . Hrálo se sice převážně na polovině soupeře a měli jsme i mnoho šancí, ale jediný gól zápasu padl z ojedinělé šance v 6. minutě do naší sítě. Po tomto úvodu se někteří rodiče, a možná i kluci, obávali jak dopadne zápas s Vršovicemi. Dan Michl coby nahrávající a Matyáš Havlíček jako střelec hned po rozehrání jasně utnuli naše obavy. Když si role ve čtvrté minutě vyměnili upravili stav na 3:0. Výsledek 5:0.ukázal výrazné zlepšení a naději na postup . K tomu jsme museli vyhrát nad Motorletem. Začátek byl opatrný , než se konečně v 6 minutě trefil Sebastian Ling a do 8. minuty přidal Vojta Panc dva góly. Soupeř stačil před koncem jen snížit na pro nás postupových 3:1.
Semifinále proti Braníku bylo drama do poslední minuty, spousta šancí , bojovnost a spolehlivost obran i brankářů, není divu že zápas končil výsledkem 0: 0 a šlo se na penalty. V první sérii Vojta Panc napálil míč vedle brankaře, který si na míč sáhl, ale nezabránil mu v cestě do sítě.  Druhou Dan Michl umístil k tyči takovou ranou , že brankář neměl nejmenší šanci. Matyáš Vágner v bráně oba soupeře vychytal a finále bylo naše. Tam nás čekal úvodní soupeř Šeberov, naštěstí s úplně jiným průběhem. Ve 3. minutě se prosadily naši obránci Vojta panc a zakončující Filip Snížek a chvilku na to si VojtaPanc přidal další asistenci Danovi Michlovi. Zápas se pak v poklidu dohrál .
V závěrečném vyhlášení byl oceněn i Dan Michl jako nejlepší hráč turnaje. K tomu je třeba vyzdvihnou výkon Matyáše Vágnera v bráně a Vojty Pance, který měl 3 nahrávky a 3 góly což je na obránce výborný výsledek.
Sestava :
Matyáš Havlíček, Dan Michl, Vojta Panc, Filip Snížek , Pavel Krýda, Sebastian Ling, Patrik Bešťák , Milan Mudra.  
 
Branky + nahrávky
Panc         3 + 3 + pok.kop
Michl       2 + 3   + pok kop
Havlíček   3 + 0
Snížek       1 + 2
Ling          1 + 0
Bešťák      1 + 0
Krýda       0 + 1
 
Autor : Vladimír Ling