Jdi na obsah Jdi na menu
 


V JAROMĚŘI PÁTÍ

12. 3. 2010

Z nedostatku času použiji článek od organizátora turnaje.

 

Jaroměřské halové turnaje nejmenších fotbalistů
ročník narození 2003 28.02.2010
 
 V pořadí třetí z Jaroměřských halových turnajů nejmenších fotbalistů se v neděli 28.02.2010 v Jaroměřské sportovní hale ASVAJ utkali takřka nejmladší dětska ročníku narození 2003 v osmi týmech FK Mladá Boleslav, FC Hradec Králové, FC Vrchlabí, FC Tempo Praha, FK Náchod – Deštné, FK Chlumec nad Cidlinou a domácí TJ Jiskra Jaroměř ve dvou družstvech.
  Ve dvou základních skupinách se rozhodovalo o co nejlepší umístění a následné výchozí pozice pro finálové boje.Již utkání v základních skupinách byli napínavé a do poslední chvíle neměl nikdo nic jisté a postup do semifinále nakonec rozhodoval vetší počet nastřílených branek. Z prvních míst postoupil FC Hradec Králové a FK Mladá Boleslav a z druhých míst FK Chlumec nad Cidlinou a FC Vrchlabí, kteří si nakonec mezi sebou zahráli o třetí místo si, kde jasným vítězstvím 6:0 dokráčelo Vrchlabí k bronzovému umístění. Vše gradovalo v závěrečném finálovém souboji v němž se ujali vedení hradečtí votroci, ale mohutným finišem dokázali Boleslavští srovnat na 2:2 a došlo na rozhodnutí v pokutových kopech, kde si nakonec vítězství vystříleli mladí fotbalisté z Hradce Králové.        
 Po předvedených výkonech přišlo k závěrečnému vyhlášení, při kterých byli ocenění nejlepší individuality z účastníků tohoto turnaje. O pověstný chlup, jeden gól zvítězil s největším počtem nastřílených branek Daniel Michl z FC Tempo Praha, svojí branku si nejlépe pohlídal Jarda Bareš z Vrchlabí a nejlepším fotbalistou, který se zde předvedl byl Lukáš Mašek z Mladé Boleslavi.

 I tentokrát se zde sešla slušná návštěva, která při napínavých duelech vytvořila opravdovou fotbalovou atmosféru, což bylo nejlepší odměnou těm nejmenším fotbalistům za předvedenou hru.

 
Čas
Zápasy základní části
Výsledek
1.
08:00
TJ JISKRA JAROMĚŘ “A” – FK NÁCHOD-DEŠTNÉ
1 : 4
2.
08:17
TJ JISKRA JAROMĚŘ “B” – FC HRADECKRÁLOVÉ
0 : 5
3.
08:34
FK MLADÁ BOLESLAV – FK CHLUMEC N.CIDLINOU
4 : 0
4.
08:51
FC VRCHLABÍ – FC TEMPO PRAHA  
0 : 0
5.
09:08
FK NÁCHOD-DEŠTNÉ - FK CHLUMEC N.CIDLINOU                       
1 : 2
6.
09:25
FC HRADECKRÁLOVÉ  – FC VRCHLABÍ
3 : 2
7.
09:42
TJ JISKRA JAROMĚŘ”A” – FK MLADÁ BOLESLAV
0 : 10
8.
09:59
TJ JISKRA JAROMĚŘ “B” – FC TEMPO PRAHA  
0 : 3
9.
10:16
FK MLADÁ BOLESLAV – FK NÁCHOD-DEŠTNÉ
3 : 3
10.
10:33
FC TEMPO PRAHA – FC HRADECKRÁLOVÉ  
1 : 2
11.
10:50
FK CHLUMEC N.CIDLINOU  – TJ JISKRA JAROMĚŘ “A”
2 : 2
12.
11:07
FC VRCHLABÍ – TJ JISKRA JAROMĚŘ “B”
4 : 0
 
 
 

 
Čas
Zápasy finálové části
Výsledek
13.
11:30
                                      A3 B4
FK NÁCHOD-DEŠTNÉ - TJ JISKRA JAROMĚŘ “B”
 
3 : 1
14.
11:47
                                      A4 B3
TJ JISKRA JAROMĚŘ “A”  - FC TEMPO PRAHA
 
0 : 4
15.
12:04
                A1 B2 (semifinále)                                             
FK MLADÁ BOLESLAV - FC VRCHLABÍ
 
2 : 0
16.
12:21
                A2 B1(semifinále)
FK CHLUMEC N.CIDLINOU  -  FC HRADECKRÁLOVÉ
 
0 : 2
17.
12:38
             poražený A3B4 – poražený A4 B3(o 7.místo)
TJ JISKRA JAROMĚŘ “B” -TJ JISKRA JAROMĚŘ “A”
 
0 : 1
18.
12:55
            vítěz A3 B4 – vítěz A4B3(o 5.místo)
FK NÁCHOD-DEŠTNÉ - FC TEMPO PRAHA
 
0 : 4
19.
13:12
            poražený A1 B2 – poražený A2 B1(o 3.místo)
FC VRCHLABÍ - FK CHLUMEC N.CIDLINOU
 
6 : 0
20.
13:29
            vítěz A1B2 – vítěz A2 B1(o 1.místo)
FK MLADÁ BOLESLAV- FC HRADECKRÁLOVÉ
2 : 2
 2 : 3 p  
 
14:00
Vyhlášení výsledků
 

 
 
      Konečné pořadí:
 
1.    FC HRADEC KRÁLOVÉ
2.    FK MLADÁ BOLESLAV
3.    FC VRCHLABÍ
4.    FK CHLUMEC NAD CIDLINOU
5.    FC TEMPO PRAHA
6.    FK NÁCHOD DEŠTNÉ
7.    TJ JISKRA JAROMĚŘ “A”
8.    TJ JISKRA JAROMĚŘ “B”
 
 
Nejlepší brankář: Bareš Jaroslav FC VRCHLABÍ
Nejlepší střelec: Michl Daniel FC TEMPO PRAHA

Nejlepší hráč: Mašek Lukáš FK MLADÁ BOLESLAV

Sestava : Vágner , Mudra , Filip, Radimský, Hodouš, Ruňanin, Bešťák, Michl, Havlíček

Branky + asistence

Hodouš  2+2 , Michl 8 + 1, Bešťák 1+1, Ruňanin 1+1, Filip 0+1