Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z DOMÁCÍHO TURNAJE TENTOKRÁT STŘÍBRO

25. 1. 2010
TURNAJ TEMPO 24.1. 2010
            Dne 24.1. pořádalo FC Tempo další halový turnaj pro hráče narozené po 1.1.2003. MPC byla zastoupena devíti reprezentanty, vzhledem k tomu, že trenér malinko pozměnil naši stabilní sestavu, byli jsme zvědaví, co to udělá.
            Našim prvním soupeřem byla Dubeč, s níž jsme se v minulosti již setkali, konečnou výhru pro Tempo zajistil především Patrik Běšták, autor našich obou gólů. První asistencí přispěl i Sebastian Ling a viditelné šance na zvýšení našeho skóre měl i Lukáš Radimský, který z poloviny hřiště dvakrát těsně minul soupeřovu bránu. Tempo : Dubeč 2 : 1.
            Zápasu s Bráníkem vévodil náš hráč Ondra Filip, který pokryl celé hřiště, výborně zvládal obranu brány i výpady proti brance soupeře, gólové štěstí sice neměl, ale tím jeho užitečnost pro tým vůbec nepadá. Míče do Bránické brány vstřelil Jakub Kvasnička a Patrik Běšták. Tempo nakonec porazilo Braník 2 : 0.
            Favorizovaná Bohemians 1905 nás čekala jako třetí tým, očekávaný „ oříšek “ nám přinesl první turnajovou prohru 2 : 4. Bohemáckého gólmana přemohla jen akce Sebastiana Linga a Patrika Běštáka a perfektní střela „ z voleje “, kterou si nadělil Milan Mudra. Jeho úplně první gól nás všechny potěšil.
            Týmu Meteoru Praha „ se podíval na zoubek “ opět Milan Mudra a po vyrovnané hře nám pomohl k  vítězství 1 : 0.
Poslední zápas byl klíčový pro získání medailového ocenění a čekal nás silný soupeř z Mostu.  Perfektními zákroky nás podržel opět Matyáš Vágner a uhájil nulu v naší bráně. Štěstí konečně začalo přát i Sebastianovi Lingovi, který několik svých úspěšných střel během zápasu neproměnil a tak si vylepšil náladu čtyřmi góly do brány soupeře. Tempo nakonec porazilo Most 4 : 0.
V halovém turnaji jsme získali díky jediné prohře nakonec druhé místo a kluci odjížděli domů s radostí a stříbrnou medailí.
Tempo : Matyáš Vágner, Mudra Milan, Tomáš Klíma, Filip Ondřej, Lukáš Radimský, Kvasnička Jakub, Ling Sebastian, Michlík Michal, Běšták Patrik
Autor: Sylva Lingová