Jdi na obsah Jdi na menu
 


VYBOJOVANÉ STŘÍBRO

18. 1. 2010
Turnaj TEMPO – UMT
            V sobotu 16.1. pořádalo Tempo venkovní turnaj pro hráče narozené po 1.1.2002. Vzhledem k příležitosti ověřit naše síly a získat nové zkušenosti, byli jako hráči turnaje přihlášeni i naši kluci z MPC narození 2003 a 2004. Jak všichni víme každý rok je na malých fotbalistech znát, styl myšlení fotbalové hry, motorika, fotbalové dovednosti aj., jsou pak neporovnatelné.
            V prvním zápase proti Vršovicím bylo znát, že se kluci protihráčů trochu bojí, váhají v soubojích o míč a jejich hra je málo bojovná. Konečný favorit turnaje Vršovice nás nakonec přemohl 5 : 1, ale po prvním gólu Sebíka Linga se nám vrátilo pochroumané sebevědomí a začali jsme hrát, jak umíme. Viktorka Žižkov pro nás byla odrazovým můstkem a pomalu jsme zjišťovali, že se není čeho bát. Trefou Danyho Michla se nám podařila i první výhra 1 : 0. Naši starší Tempáci byli naším třetím soupeřem a k naší velké radosti jsme tým MPB porazili 1 : 0 gólem Dana Michla. Poslední zápas proti P.Kopanině byl velice vyrovnaný, kluci už dávno nevěděli, že je tu někdo starší a hráli na 100%. Přes všechny šance byl tento zápas ukončen za stavu 0 : 0, ale jako fotbalový fanda musím říct, že se bylo na co koukat a za Chelsea bych Tempo nevyměnila.
            Závěrem chci ocenit všechny rodiče za výdrž v zimním počasí, trenéra, který tentokrát chválil víc, než jsme zvyklí a především všechny naše hráče, jenž hráli moc pěkně a poctivě.
Tempo : Matyáš Vágner, Filip Snížek, Vojta Panc, Lukáš Radimský, Matyáš Havlíček, Sebastian Ling, Petr Hodouš,Ondra Filip , Daniel Michl, Patrik Běšták, Tomáš Hradil
Autor :Sylva Lingová