Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z DOBŘICHOVIC ZLATO

20. 1. 2010
Turnaj DOBŘICHOVICE 10.1. 2010
            Víkendový program se v neděli přesunul do Dobřichovic. Vzhledem k času setkání tj. v 7.15h byla již první zápletkou cesta a ranní vstávání. Každý z rodičů zajisté uvítal pohled na budík v neděli v šest hodin ráno s pozadím hromady sněhu na silnicích.
            Pár soupeřů Dobřichovického turnaje jsme potkali již v sobotu na Modřanském turnaji, někteří pro nás byli malým překvapením. První zápas proti ČAFC skončil 2 : 0 pro Tempo. Kolovraty byly v tréninkovém tempu poraženy 6 : 0 a s  Šeberovem jsme, i přes několik střelených tyček a břeven, uhráli bezbrankovou remízu 0 : 0. Čisté skóre zachránil v závěru utkání Matyáš Vágner, který odvrátil vyloženou soupeřovu šanci. Dalším protihráčem byl pro nás známý tým z Bráníka, s našimi kluky držel soupeř krok zhruba první polovinu utkání, poté začali naši kluci proměňovat své šance a zvítězili za konečných 5 : 0 pro Tempo. Uzavírající zápas turnaje s Hájemi byl bojem o čisté konto a výsledek 1 : 0 byl vydřenou výhrou, jenž si kluci zasloužili. V závěrečném hodnocení turnaje jsme získaly dvě udělované ceny tj. titul nejlepšího brankaře ( Matyáš Vágner ) a titul nejlepšího střelce ( Dan Michl ). Naše skóre bylo 14 daných branek a 0 obdržených!!!!
 
Střelci : 7 x Dan Michl, 3 x Sebastian Ling, 2 x Petr Hodouš, 1 x Matyáš Havlíček, 1 x Ládík Runanin
Tempo : Matyáš Vágner, Filip Snížek, Vojta Panc, Lukáš Radimský, Matyáš Havlíček, Sebastian Ling, Petr Hodouš, Ládík Runanin, Daniel Michl
Autor : Sylva Lingová