Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZLATO Z DOMÁCÍHO TURNAJE

11. 1. 2010
9.1. 2010 – TEMPO - hala
            V novém roce nás přivítala nejen sněhová nadílka, ale i dva halové turnaje v jednom víkendu, takže bylo co dělat a někteří z nás se opravdu nenudili. Nutno připomenout i zápas našich reprezentantů v lize rodičů, kterým, byť odbočím, chci moc poděkovat, že se do ligy pustili a bojují za náš tým.
            Sobotní turnaj pořádaný naším klubem proběhl v DDM Modřany. Mladší přípravka byla zastoupena dvěma týmy a vytvořila tak Tempo A a Tempo B, oba týmy odehrály pět zápasů.
Tempo A vyhrálo první zápas 1 : 0 proti týmu Dubeč A, po asistenci Péťy Hodouše skóroval Sebík Ling. Druhým soupeřem našich „ Áček “ byl Braník, jenž neměl tolik gólových šancí jako my, nicméně zakončení se nedostávalo oběma týmům a zápas byl odpískán za stavu 0 : 0. Ve 14. 30h se utkali naše dva týmy proti sobě, bylo vidět, že jakákoliv rivalita a snaha „ to soupeři nandat “ chybí a kluci si snad i oddechli, když zápas skončil bez inkasovaného míče 0 : 0. I předposledním zápasem kluci předvedli, že jsou ve formě a protihráčům z týmu Dubeč B nasázeli dva góly. Úspěšnými střelci byli tentokrát Filip Snížek a Vojta Panc. Posledním zápasem, jenž rozhodoval o medailovém umístění v turnaji, byl zápas proti Admiře. Dá se říct, že tento zápas stál naše fanoušky nejvíce nervů, neboť byl velmi vyrovnaný a po každém našem gólu nastávalo brzké vyrovnání. Naštěstí čas hrál pro nás a poslední gól nestihli soupeři vyrovnat. Tempo A porazilo tým Admiry 3 : 2 . Střelcem všech tří branek byl Sebík Ling.
Tempo B začínalo svůj turnajový maraton zápasem proti našemu sousedovi z Bráníka, Naší výhru 1 : 0 zajistil Dany Michl. Hned druhým protihráčem našich „ Béček “ byla Admira, jíž jsme nestačili o jeden gól a prohráli 2 : 3. Za asistence Míšy Michlíka dával první gól tohoto zápasu opět Dan Michl a druhý míč pro naše barvy vybojoval Ládík Runanin. Za jasné převahy našeho druhého týmu probíhal zápas s hráči Dubeč B. Vítězství 5 : 0 zajistili : Matyáš Havlíček, 2 x Dan Michl, Míša Michlík, Láďa Runanin.
 
 
Tempo A : Filip Vrla, Filip Snížek, Milan Mudra, Sebastian Ling, Petr Hodouš, Míša Škach, Tomáš Klíma, Ondra Filip
 
Tempo B : Matyáš Vágner, Dan Michl, Ladislav Runanin, Lukáš Radimský, Michal Michlík, Vojta Panc, Matyáš Havlíček, Michal Tišer
Autor: Sylva Lingová