Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘÍPRAVA NA STRAHOVĚ

13. 10. 2009
Na Strahově nás v neděli 11.10. přivítalo větrné a chladné počasí, doprovod hráčů, který nebyl dostatečně vybaven, odjížděl ze stadionu nejen s dítětem ale i s rýmou.
 Hráči Sparty, stejně tak jako my, vytvořili dva týmy a společně jsme odehráli čtyři patnácti minutové zápasy.Náš tým A tvořili hráči : Matyáš Vágner, Milan Mudra, Patrik Běšťák, Dan Michl, Sebastian Ling, Vojta Panc, Michal Michlík, Tomáš Klíma.Tým B zastupoval Filip Snížek, Ladislav Runanin, Matyáš Havlíček, Jakub Kvasnička, Lukáš Radimský, Michal Škach, Jiří Vondrášek, Pavel Krýda, Filip Vrla.
První tým prohrál 3 : 2 svůj první zápas a zbývající tři zápasy proti malým Sparťanům náš tým A vyhrál. Druhý zápas jsme vyhráli 3 : 2 , třetí zápas byla výhra 3 : 1 a poslední zápas jsme sehráli 3 : 2 pro Tempo. Střelci gólů se opakují, takže skóre po součtu úspěšných branek je : 5 gólů Michl, 4 góly Běšťák a 2 góly Ling. Asistence : 4 Ling, 2 Michl a Běš´ták, 1 Panc. Celkově je potřeba kluky moc pochválit, na Spartu jako na soupeře pohlíželi někteří nejdříve s respektem a nevěděli, co očekávat. Ukázali ale, že fotbal umí a strach není vůbec na místě. Novým fenoménem v zápase, který byl pozitivní pro hru, byla větší bojovnost a razantnost Patrika Běšťáka, jenž přinesla své „ gólové ovoce “. Naopak stabilním a také velmi pozitivním byl výkon Vojty Pance, který bránil a když se na soupeře přilepil, tak bránu zcela znepřístupnil.
Druhý tým kluků z naší mladší přípravky C neměl takové štěstí, ale kluci bojovali a snažili se ze všech svých sil. Všechny zápasy tým B prohrál a to :první zápas 5 : 1, druhý zápas 3 : 0, třetí zápas 3: 0 a poslední zápas 6 : 1. Jedinými střelci našeho B týmu byl Filip Snížek, který odváděl po celou dobu všech zápasů perfektní práci a Kuba Kvasnička. Bohužel soupeř byl silnější a naši kluci mu ještě nezvládali dostatečně ve hře pomáhat. Pravou stranu obrany dobře vykrýval Lukáš Radimský.
 
Autor : Sylva Lingová