Jdi na obsah Jdi na menu
 


DOBÝVÁNÍ JIHOMĚSTSKÉ PEVNOSTI

4. 6. 2010
SJM – Tempo 0:5 (0:1)
            Mezi několika denními přeháňkami jsme zvládli sehrát zápas proti klubu Sportovní Jižní město. Šlo o jeden z posledních utkání v Minicupovém turnaji, které se konalo na domácí půdě soupeře.
            První polovina zápasu přinesla jen jeden gól, který patří Matyášovi Havlíčkovi – asistence Sebastian Ling, ale nelze říct, že by se na trávě odehrával pěkný a technický fotbal. Naši hráči tlačili soupeře pomalu z hřiště a nedali mu šanci předvést žádnou lepší akci, která by ohrozila naši bránu. Zároveň ale klukům chybělo zakončení a dobrá spolupráce v podobě přihrávek a týmových akcí. Našlo by se i pár jedinců, kteří doháněli spánkový deficit a relaxovali.
            Po krátké přestávce naskočil s větším akcentem na hřiště Dan Michl a hned jsme mohli přičítat dva góly k dobru a stav 3 : 0 pro Tempo. Kluci dali větší důraz a zrychlili způsob hry, což jim přineslo i krásné konečné skóre 5 : 0. Čtvrtý gól si zaslouženě vypracoval Patrik Beš´ták a závěr patřil opět dvojici Havlíček – Ling. Konečné pochválení si tentokrát odnáší Pavlík Krýda, který hrál s velkou snahou, technicky a začal dávat do střely i větší razanci.     
Penalty : 6 : 1 pro FC Tempo - úspěšní střelci : Petr Hodouš, Matyáš Vágner, Matyáš Havlíček, Filip Snížek, Lukáš Radimský, Sebastian Ling
Tempo : Matyáš Vágner, Matyáš Havlíček, Daniel Michl, Lukáš Radimský, Sebastian Ling, Patrik Bešt´ák, Ondra Filip, Petr Hodouš, Filip Snížek, Míša Michlík, Tomáš Hradil, Pavel Krýda, Tomáš Ulihrach
Autor: Sylva Lingová