Jdi na obsah Jdi na menu

JARNÍ PREMIÉRA NA JEDNIČKU

8. 4. 2010
Tempo – Sportovní Jižní Město       5:0 (1:0)
            Po pro nás nezvykle dlouhé pauze, kterou přinesly Velikonoce , vběhli kluci na trávník na zápas proti týmu Sportovní Jižní Město. Tento zápas otevřel letošní pokračování turnaje Minicupu, jehož první část jsme odehráli v druhé polovině roku 2009.
            Počasí na zápas nám přálo, tráva se divákům zelenala do očí, jen našim malým fotbalistům tráva občas podrážela nohy a trénovala je víc než v zimně ozkoušená umělka. Premiéra proti týmu „ Jižanů “ se pomalu rozjížděla. V sedmé minutě nám svítala naděje na gól, kdy Dan Michl „ donesl na své kopačce “míč až před branku gólmana, ale dobíhající Patrik Bešt´ák střelu do volného místa v bráně nedorazil. V desáté minutě nám zhasla další naděje, kdy se před volnou branou soupeře zamotali Danovi nohy a gól nám opět nevyšel. Z  kopaného rohu Sebastiana Linga dal minutu před koncem první dvacetiminutovky svůj první zápasový gól Ondra Filip.
Jako by nám opět náš první gól vlil „ krev do žil“ a ovlivnil tak druhou půlku zápasu. 21 minuta nahrává Sebastian Ling, skóruje Dan Michl, 22 minuta nahrává Dan Michl, skóruje Sebastian Ling. 23 minuta doráží soupeřova „ šestka “ Sebíkovu střelu do vlastní brány a dostáváme se na 4 : 0 pro Tempo. Poslední gól zápasu vybojoval přes hřiště Matyáš Havlíček a po jeho nahrávce vsítil Sebastian Ling. Kopané penalty potvrdily naši celkovou převahu, střelci protihráče měli některé velmi pěkné rány, ale Matyáš Vágner předváděl perfektní výkon a ze všech ran, pustil do sítě jen tři míče. Celkově na penalty 5 : 3 pro Tempo.
Tempo : Matyáš Vágner, Ondra Filip, Matyáš Havlíček, Petr Hodouš, Vojta Panc, Daniel Michl, Sebastian Ling, Filip Snížek, Jakub Kvasnička, Pavel Krýda, Milan Mudra, Patrik Bešt´ák

Střelci : 2 x, Sebastian Ling, Daniel Michl, Ondra Filip
Střelci penalt : Vojta Panc, Milan Mudra, Petr Hodouš, Daniel Michl, Sebastian Ling
Autor: Sylva Lingová