Jdi na obsah Jdi na menu
 


NA SPARTĚ SE HRÁL VÝBORNÝ FOTBAL

2. 2. 2010
SPARTA – TEMPO 20:11
Neděle 31.1. byla ve znamení tréninkového utkání s týmem Sparty, klukům tak nastala příležitost poměřit své síly a zahrát si navíc jeden „ nedělní “fotbal. Soupeř, jehož běžně na turnajích nepotkáváme, měl pěkné zázemí v zastřešené hale. Zakrytá UMT v „ nafukovačce“ byla v parádním stavu a v hale bylo akorát na to, aby kluci netrpěli vedrem či zimou.
            MPC byla rozdělena na dva týmy, hráči byli sestavení tak, aby si navzájem vypomohli svými zkušenostmi a předpoklady, nešlo tedy o žádný tým A a B.
Tým č. 1 v sestavě : Matyáš Vágner, Matyáš Havlíček, Dan Michl, Milan Mudra, Vojta Panc, Pavel Krýda, Sebastian Ling uhrál nakonec lepší skóre proti našim soupeřům a chybělo málo a mohl ukončit „ své turné “ vyrovnaným bojem. Ze čtyř zápasů vyhrál první tým jeden zápas ( 2 : 1 ), dva zápasy prohrál (1:2 a 1:4) a poslední „ match“ skončil remízou ( 2: 2 ). Kluci bojovali ze všech sil, ale bylo znát, že Sparta má „ v těle “ víc technických dovedností, naučených akcí a umí „ legálně “ používat techniky jako strkání soupeře aj.
Tým č.2 v  sestavě : Patrik Bešták, Petr Hodouš, Jakub Kvasnička, Filip Snížek, Ládík Runanin, Lukáš Radimský, Tomáš Klíma, Ondra Filip neměl stálého brankaře a tak nastal netradiční model střídání. Pozici gólmana vyzkoušel Patrik Běšták, Filip Snížek, Tomáš Klíma a Petr Hodouš. První tým skončil začáteční zápas pěknou remízou 1: 1, další tři zápasy bohužel byla Sparta nad naše síly a výsledky 1 :4, 1 :3 a 2 : 3 znamenaly jasnou výhru Sparty. I přes prohrané zápasy nelze ale říct, že bychom na Spartě propadli, několik našich dobrých akcí neprošlo a předváděli jsme každopádně pěkný fotbal. Závěrem chci pochválit kluky za jejich zápal pro hru, někteří určitě museli být z fotbalového maratonu ( čtvrtek, pátek trénink, sobota a neděle zápasy ) unavení a přesto se snažili hrát co nejlépe. Speciální ocenění patří Milanovi Mudrovi za jeho výrazné zlepšení a Tomášovi Klímovi za zlepšení a větší aktivitě při hře.
Střelci gólů : 4 x Dan Michl, 3 x Petr Hodouš, 1 x Láda Runanin, Patrik Běšták, Matyáš Havlíček, Sebastian Ling
Autor : Sylva Lingová