Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘESVĚDČIVÁ VÝHRA

29. 3. 2010
            Dne 28.3. jsme se vydali do Vokovic na přátelský zápas proti týmu Aritmy. Už cesta na stadion domácích byla pro některé malou bojovkou, ale nakonec jsme se sjeli všichni a očekávali, jaký asi zápas bude. Tým Aritmy běžně na turnajích nepotkáváme a vzhledem k tomu, že se jednalo o hráče narozené v roce 2002 a doplněné pár hráči ročníku 2003 , tak je ještě pravděpodobnost setkání o kus menší.
            Dle domluvy našich coachů znamenal přátelák 3 x 15 minut čisté hry. První část zápasu obsahovala trochu nejistoty a motání. Kluci se po zimě v halách a na umělce octli na větším hřišti, navíc v  počtu 7 + 1 . Začátek zápasu jim dělalo problémy se s takovými změnami srovnat. Tempácké fandy jako první probudil Dany Michl, který po nahrávce Sebíka Linga bodoval na 1 : 0. Aritma pocítila naši radost a naději a tak jejich, z mého pohledu, nejšikovnější hráč s číslem 13 atakoval naši bránu. I přes jeho rychlost a zručnost mu ale nepodlehl náš obránce Ondra Filip a opakovaně jeho útoky skvěle odbránil. Druhý gól,  asistence Dan Michl a zakončení do sítě Matyáš Havlíček, uzavřel první patnáctiminutovku. Krásné počasí, které nás na Aritmě  přivítalo , se pomalu vytrácelo a tak jsme vstoupily do druhé části hry. V té se ukazovala více a více naše herní převaha,kde skvěle řídil obranu Vojta Panc , střed hřiště dirigoval Petr Hodouš a nakonec ji potvrdil i svým druhým gólem Dan Michl a dvěma góly Sebastian Ling, který odehrál výborný zápas. Ke konečnému stavu utkání přibyla už jen jedna úspěšná střela od soupeřovi „ třináctky“, která překonala našeho Matyáše Vágnera a vylepšila tak pocit domácích na konečných 5 : 1 pro Tempo. Odpískání konce přátelského utkání bylo pomalu záchranou, protože začal prudký déšť, fanoušci prchali do šaten a kopání penalt bylo zároveň sprchou po odehraném zápase. Alespoň  jsme domácím na Aritmě neplýtvali vodou.
            Velká pochvala patří paní Runaninové a Vaškovi Kvasničkovi, kteří hodinu a půl před zápasem flexibilně zareagovali a doplnili naše prořídlé stavy Kubou a Ládíkem. Ocenění si zaslouží i Dan Michl, který v oslabení po střevní viróze hrál, zvládl dát dva góly,  i když evidentně „ nebyl ve své kůži “.
 
Tempo : Matyáš Vágner, Ondra Filip, Matyáš Havlíček, Petr Hodouš, Vojta Panc, Daniel Michl, Sebastian Ling, Tomáš Ulihrach, Jakub Kvasnička, Pavel Krýda, Milan Mudra
 
Střelci : 2 x Daniel Michl, Sebastian Ling, 1 x Maty Havlíček
 
Autor : Sylva Lingová