Jdi na obsah Jdi na menu
 


NUSLE ODJELI S DESÍTKOU

29. 9. 2009
Dalším krokem v soutěži Minicup byl pro Mladší přípravku C zápas proti týmu Nuslí.
První gól padl do branky Nuselského brankaře hned v druhé minutě utkání, další hned ve třetí minutě a první poločas uběhl do konečného stavu 4 : 0 pro hráče z MPC Tempa. Kluci lépe drželi svá hráčská postavení a nebáli se zabojovat o své gólové šance.
            V druhé dvacetiminutovce předvedl své sólové akce Dan Michl, který ke svým vstřeleným pěti gólům za zápas potřeboval jen dvě asistence, dokázal, že umí ukořistit míč soupeři a šanci rychle proměnit. MPC Tempo a SK Nusle dohráli svůj zápas s konečným výsledkem 10 : 0 pro Tempo.
            Hráči z Nuslí bojovali po celý čas zápasu, i přes vysoké skóre a předvídatelnou prohru zápas nevzdávali a pokoušeli se vstřelit gól, svými ojedinělými výpady tak alespoň přiměli k akci Tempáckého brankaře, který díky celkové hráčské převaze Tempa, neměl moc šancí předvést své umění. Závěrečné penalty, které měly potvrdit celkové vítězství našeho týmu, však ukázaly slabá místa a skončily 5 : 4 pro Nuselské střelce.
Střelci : 5 – Michl, 3 – Běšťák, 1 – Kvasnička, 1 – Ling
Tempo : Matyáš Vágner, Filip Snížek, Vojta Panc, Ondra Filip, Pavel Krýda, Lukáš Radimský, Matyáš Havlíček, Sebastian Ling, Petr Hodouš, Patrik Běšťák, Jakub Kvasnička, Ladislav Runanin, Michal Michlík, Daniel Michl, Tomáš Ulihrach
 
Autor: Sylva Lingová