Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝHRA NAD MOTORLETEM

14. 6. 2010
Tempo – Motorlet 4:0(3:0)  
Předposlední zápas Minicupu se odehrál proti Motorletu na domácím hřišti a za tropického počasí . 
   Naši kluci se nenechali počasím uspat a hrálo se převážně na polovině soupeře. Hned na úvod si kluci vytvořili šance, které volaly po proměnění. Zejména ta z 5 minuty na jeden dotek po ose : Sebastian Ling, Petr Hodouš , Dan Michl a zakončující Matyáš Havlíček , by si gólovou tečku zasloužila. Naštěstí po chvilce vybojoval u soupeřovi brány míč Dan Michl a nedal brankáři šanci 1:0. V polovině první půle se nám podařilo vstřelit dva rychlé góly. Nejprve Sebastian Ling, při jednom ze svých úniků po levém křídle, odcentroval přímo na volného Matyáše Havlíčka. Ten se s míčem trochu pomazlil, čímž poškádlil nervovou soustavu příznivců Tempa a poté jej posunul do prázdné brány 2:0 . Hned na to si zopakoval Dan Michl první gól a bylo to 3:0 Ještě před poločasem se probojoval Sebastian Ling před bránu soupeře a těsně před vybíhajícím brankářem usměrnil míč těsně mimo. Motorlet se jen těžkopádně dostával přes polovinu hřiště a naší bránu téměř neohrozil.
 Druhá půle byla, díky vedru pro všechny hráče, vyčerpávající. Kluci se ploužili po hřišti a už neměli moc sil. I proto se hra opticky srovnala a soupeř se dostával do příležitostí. Tu největší odvrátil Petr Hodouš po rohovém kopu soupeře. Celá naše obrana hrála výborně . Po zranění se vrátil Vojta Panc a až na jedny výstavní „ housle „ to byl pevný pilíř naší obrany. V závěru se ještě dvakrát ukázal Dan Michl, nejprve efektně upadl v souboji , ale rozhodčí nic. /že by ho znal ? / a ve 39 minutě využil nahrávku Petra Hodouše 4:0 
 Celý tým si zaslouží pochvalu za bojovnost a předvedenou hru. Dokázali hrát zajímavý zápas v počasí , které vybízelo spíš ke koupání , zmrzlině a lenošení.
           
Penalty : 7 : 6 pro FC Tempo - úspěšní střelci : Petr Hodouš, Matyáš Vágner, Sebastian Ling, Matyáš Havlíček,   Ladislav Runanin, Vojta Panc, Ondra Filip.
Tempo : Matyáš Vágner, Matyáš Havlíček, Daniel Michl, , Sebastian Ling, , Tomáš Hradil, Petr Hodouš, Tomáš Ulihrach, Vojta Panc, Ladislav Runanin, Pavel Krýda, Bešťák Patrik, Ondra Filip,
 
Autor : Vladimír Ling