Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝHRA NA MOTORLETU

3. 5. 2010
FC Motorlet – FC Tempo Praha 1:4 (1:2)
            Na příjemném hřišti FC Motorlet jsme dne 1.5. nastoupili na další zápas Minicupu. Byt´ byl Svátek práce nikomu se do díla nechtělo a začátek zápasu byl opět rozjetý jak zabrzděný vlak, rozpohybování hráčů stálo trenéra hlasivky i úsilí. První vlaštovka přilétla v šesté minutě, kdy Dan Michl zasadil na 1 : 0. Poté došlo na hřišti ke střídání, naskočila druhá „ šestka hráčů “ a v osmé minutě jsme byli na 1 : 1. Naštěstí pro nás jsme do zápasové přestávky vstoupili za stavu 2 : 1 po trefě Sebastiana Linga.
            Dvě minuty po odpískání druhého poločasu překonal Motorletského gólmana opět Dany Michl ( přihrávka Sebastian Ling ) a na konečných 4 : 1 zvýšil Sebastian Ling po nahrávce Daniela Michla. Do odehrání zápasového času už žádné góly nepadly. Kluci s přibývajícími minutami vylepšovali hru, ale objektivně lze zápas hodnotit ( pod )průměrně. Pěknou práci v zápase odvedl Ondra Filip, Tomáš Ulihrach ukázal, že už není žádný začátečník a na hřišti vyčníval v dobrém Filip Snížek. Paradoxně naši střelci gólů nepodávali zrovna optimální výkon a dá se ukázat, že počet vstřelených gólů není rovnítkem k dobře odehranému zápasu.
V závěrečných penaltách jsme zvítězili poměrem 12 : 9 , což znamená, že pouze dva naši střelci nebyli úspěšní, což je velmi dobré skóre.
 
Střelci : 2 x Daniel Michl, 2 x Sebastian Ling
Tempo : Matyáš Vágner, Snížek Filip, Vojta Panc, Pavel Krýda, Matyáš Havlíček, Ondřej Filip, Lukáš Radimský, Ulihrach Tomáš, Daniel Michl, Tomáš Hradil, Sebastian Ling, Patrik Bešt´ák,Petr Hodouš, Ladislav Runanin
Autor :Sylva Lingová