Jdi na obsah Jdi na menu
 


JARNÍ LIGA METEORU - DÍL 1

13. 4. 2010
Jarní liga na Meteoru  - díl 1
 
V sobotu 10.4. 2010 jsme se sešli na turnaji Meteoru, na prvním z turnajů Jarní ligy. Přivítalo nás studené a větrné počasí a v prvním zápase kluci z Dukly. Jak je již naším zvykem, kluci v úvodním utkání byli myšlenkami ještě v postelích, a tak se zápas odehrával ve středu hřiště bez větší aktivity směrem dopředu. Toto „dospávání“ bylo potrestáno prvním gólem Dukly. Druhý gól do naší sítě padl po nepovedené „malé domů“, a i když tu kluky malinko nastartovalo, stav utkání se již nezměnil.
Ve druhém zápase proti ČAFCe to už bylo lepší. Kluci se snažili, šance střídala šanci, což bylo korunováno gólem Matyáše Havlíčka po asistenci Tomáše Ulihracha. Krásným momentem utkání byla akce před druhým gólem, kdy Míša Michlík mazácky zamotal oba obránce u rohového praporku, nacentroval před bránu, a tam Tomáš Klíma skóroval téměř do prázdné.
Ve třetím zápase nás čekali domácí z Meteoru. Hrál se pěkný, rychlý fotbal nahoru dolu, ale první gólový úspěch patřil soupeři, když se po výborně zahraném rohovém kopu s náběhem do vápna ujali vedení. Naštěstí v poslední vteřině po přihrávce Tomáše Ulihracha srovnal na 1:1 Míša Michlík.
Před dalším zápasem s Brandýsem nad Labem přišlo další oživení v podobě příchodu trenéra s Danem Michlem, které vyústilo v malou střelnici. Na první gól Dana Michla nahrál dlouhým a přesným výkopem Matyáš Vágner, na druhý Ládík Ruňanin. Třetí gól dal Ládík Ruňanin po nahrávce Lukáše Radimského a čtvrtý dal Daneček sám. Pátý gól dal Jakub Kvasnička po asistenci Dana a šestý si Kuba připravil sám.
V posledním zápase nás čekal Králův Dvůr. Kluci už byli hezky rozehraní, a také Dan Michl si spravil chuť, když hattrickem udal tón zápasu ( po dvou asistencích Matyáše Havlíčka). Na konečných 4:0 upravil skóre Tomík Klíma po asistenci Ládi Ruňanina.
Na závěr bych, i přes nepřízeň počasí, považoval turnaj za vydařený, a do dalších kol popřál klukům hodně radosti z dalších gólů a vítěztví. Po prvním kole Jarní ligy jsme zatím na 2. místě.
 
Góly:
Michl 6, Klíma 2, Kvasnička 2, Havlíček 1, Michlík 1, Ruňanin 1,
Asistence:
Havlíček 2, Ulihrach 2, Ruňanin 2, Vágner 1, Radimský 1, Michlík 1, Michl 1
Sestava:
Matyáš Vágner, Lukáš Radimský, Tomáš Ulihrach, Michal Michlík, Ladislav Ruňanin, Jakub Kvasnička, Matyáš Havlíček, Michal Škach, Dan Michl          
 
 
Autor: Zbyněk Radimský