Jdi na obsah Jdi na menu

PŘÍLIŠ KRUTÁ PORÁŽKA

13. 4. 2010
TEMPO – MĚLNÍK 1:4 (0:2)

Odveta s Mělníkem – nepřálo nám štěstíčko a soupeř nám oplatil porážku z domácího zápasu. Hned v úvodu se naši hráči dostali pod tlak  a Matyáš vyrazil povedenou střelu soupeře. Další nebezpečí hrozilo z rohového kopu, jako předzvěst soupeřovy silné stránky. V polovině první půle se naši borci oklepali a Sebík ve vyložené šanci trefil pouze soupeřova brankáře. Od tohoto momentu měli hráči Mělníka více ze hry a vybojovali tři rohové kopy z nichž dva skončily v naší síti. Při druhém gólu se hodně červenal Péťa Hodouš, který jen koukal, jak vedle stojící soupeř neatakován dává hlavou gól. Poločas  pro nás nelichotivě 0:2.
Hned v úvodu druhého poločasu Petr Hodouš , ve snaze odčinit chybu při druhém gólu, trefil nádhernou střelou z přímého kopu břevno soupeřovi brány. Odstartoval tím obrovský tlak našeho týmu, který vyústil akcí Sebastiana Linga, kdy na polovině hřiště vybojoval míč, dva soupeře obešel kličkou a zakončil přesně podle rady trenéra po zemi a tvrdě. Naši fanoušci mohli jásat, dohnali jsme na 1:2 . V  následujících deseti minutách se bojovná hra obou týmů musela líbit všem přihlížejícím divákům. Vyrovnání bylo na dosah
a   po akci Dana Michla a Sebíka Linga zazvonila z následného rohu tyč soupeřovi branky. Jenže nedáš – dostaneš. Péťa Hodouš kličkoval mezi několika soupeři před bránou ,ale  bohužel tou naší a nabídl soupeři snadný míč na skórování 1:3. Nutno pochválit naše kluky, že bojovali a vrhli se znovu do úroku. V zadu se objevovaly mezery a když se ve 39 minutě stal z mezery Václavák vsítil soupeř  lacinou čtvrtou branku. Výsledek , pro nás nelichotivý , vůbec neodpovídal poměru sil na hřišti. Naši borci byli minimálně vyrovnaným soupeřem . Prostě  jsme měli jen více smůly.
Následné penalty skončily 4:5 a Mělník na Tempu získal oba vavříny.

Tempo : Vágner Matyáš, Filip Ondra, Panc Vojta, Hodouš Petr, Michl Daniel, Ling Sebastian, Snížek Filip, Havlíček Matyáš, Krýda Pavel, Mudra Milan, Bešťák Patrik

Autor: Vladimír Ling