Jdi na obsah Jdi na menu

SUPER VÝKON V MĚLNÍCE

6. 10. 2009
MĚLNÍK – TEMPO 1:4 (0:2)
Do Mělníka jsme jeli s částečným pocitem očekávané prohry, neboť Mělník , se svou pověstí velkých kluků a jako aktuální vedoucí Minicupové tabulky, pro nás vypadal jako nepřemožitelný soupeř.
            Hráči Mělníka začali zápas několika šancemi, ale výborné zákroky našeho brankáře a obrany jim nedaly šanci. První gól Péťy Houdouše přinesl klukům naději a pocit, že máme proti soupeři šanci. Ve 12 minutě prvního poločasu střelil do Mělnické brány míč Sebík Ling a zvýšil tak šance Tempa na 2 : 0. Kluci hráli poctivě, hodně se snažili a neprojevovali žádný strach v „ soubojích o míč “, který byl dříve v některých zápasech znát.
Druhý poločas jsme začínali s cílem neinkasovat gól a udržet prozatímní skóre, ale i kdyby nakonec přišla prohra, bylo jasné, že kluci se velmi zlepšili a dnes odehráli velmi pěkný zápas. Ve 4 minutě zabodoval Dan Michl, který celý zápas bojoval o každý míč před bránou a zvýšil na 3 : 0 pro Tempo. Obrana kromě jednoho zaváhání, které bohužel znamenalo jednogólový úspěch Mělníku, fungovala 100%. Vojta Panc a Ondra Filip byli spolehlivými štíty. K dobrému pocitu ze hry ještě tři minuty před koncem přidal svůj druhý gól zápasu Petr Hodouš.
Výbornou práci během zápasu odvedli „ i naše dvě motorové myši “.Sebík Ling byl , především v prvním poločase, pohotový a spolehlivý. Neúnavným hráčem celého zápasu a dnes významnou postavou byl Péťa Hodouš, který velkou měrou přispěl k celkovému vítězství v tomto zápasu.
Kluci moc gratulujeme, vítězství nad Mělníkem Vám přineslo aktuálně první místo v turnaji Minicupu.
Asistence : 2  Ling, Michl, Havlíček
Střelci : 2  Hodouš, Michl, Ling
Tempo : Matyáš Vágner, Filip Snížek, Vojta Panc, Ondra Filip, Milan Mudra, Lukáš Radimský, Matyáš Havlíček, Sebastian Ling, Petr Hodouš, Patrik Běšťák, Pavel Krýda, Daniel Michl
Autor: Sylva Lingová