Jdi na obsah Jdi na menu
 


NAŠE DOMÁCÍ TVRZ PADLA

2. 11. 2009
TEMPO – KAČEROV 0:5 (0:3)
Naše domácí hřiště bylo místem dalšího Minicupového zápasu, naším protivníkem byl FK Gordic Praha Kačerov. Tento zápas měl prověřit naše síly a rozhodnout o umístění v tabulce Minicupu po prvním kole jeho zápasů. Po předešlých zdařených výhrách mohli největší optimisté doufat i v prozatímní první místo a těšit se, že Gordic porazíme.
Již od počátku zápasu směřovala však hra k naší bráně, kluci „ prospali začátek “ a časně inkasovali dva góly, které některým z nich předčasně brzo přinesly pocit ztraceného zápasu. V týmu soupeře nám pak stačili dva schopní hráči a měli jsme „ plné ruce práce “. V osmnácté minutě prvního poločasu padl do naší brány třetí míč a završil tak půlku zápasu na 3 : 0 pro Kačerov.
U druhého poločasu nám opět nepřály štěstí první minuty, v šesté a sedmé minutě jsme inkasovali gól a prohloubili tak svou prohru. Bylo zřejmé, že soupeř je nad naše síly, že v týmu z Kačerova jsou šikovní hráči, jenž si poradí i s naší obranou a kromě jiného jsou i na příklad schopní vstřelit gól z rohového kopu. Přes všechno je ale nutné říci, že kluci bojovali a poctivě se snažili. Pěkný výkon podal Jakub Kvasnička, Ondra Filip vehementně pronásledoval střelce soupeřova týmu a marnil jeho akce proti naší bráně a každý z týmu odved svůj kus práce, bohužel soupeř byl lepší, ale to ke sportu patří a prohra 0 : 5 nás nesmí moc položit na kolena, vždytˇ v neděli pokračujeme zápasem s Bohemkou.
 
Tempo : Matyáš Vágner, Ondra Filip, Milan Mudra, Lukáš Radimský, Matyáš Havlíček, Sebastian Ling, Pavel Krýda, Daniel Michl, Petr Hodouš, Jakub Kvasnička, Patrik Běšťák, Filip Snížek, Vojta Panc, Filip Vrla
 
Autor: Sylva Lingová