Jdi na obsah Jdi na menu
 


JARNÍ LIGA METEORU - DÍL 4

24. 5. 2010
Jarní liga na Meteoru – díl 4. 
 
V  sobotu   22. 5. 2010  jsme se sešli již  počtvrté na  turnaji  Jarní ligy na Meteoru.  A i  když  nejbližší okolí nabízelo i napínavý  volejbalový  turnaj  dívek a dam a  kynologickou  výstavu, všichni netrpělivě, s obličeji vraženými do pletiva,  očekávali  hvizd rozhodčího.
Ale  menší  problém  nastal  už  při  rozcvičce,  kdy se spustil májový deštík, a  někteří  řešili problém s bundami – černou, červenou, černou, červenou, a tak díky tomu,  že nemáme ještě
modré a žluté, se to rychle vyřešilo, a mohli jsme nastoupit k zápasu.  
 
V prvním utkání nás tradičně čekal tým Dukly. A ihned od začátku se ukázalo, že hrají vedoucí týmy, neboť se bojovalo o každý balón, o každý metr hřiště. Bohužel první důvod k radosti měl soupeř, neboť po rohovém kopu si nešťastně srazil míč do vlastní brány Ladislav Ruňanin. Ale kluci se nevzdali, a tak po velké bojovnosti všech a obětavosti Dana Michla, který při souboji se soupeřovým brankářem (kdy nechtěně předvedl salto s dopadem na záda) protlačil míč k Matyášovi Havlíčkovi, který do prázdné brány srovnal na konečných 1:1.
V dalším utkání jsme hráli s ČAFC.  Hned v úvodu soupeř  nebezpečně zaútočil a zahrozil
z rohového kopu, ale poté se už hrálo podle našich not. Po přihrávce Ondry Filipa Dan Michl tečoval podle brankáře na 1:0. Poté Dan Michl po asistenci Petra Hodouše udělal dvě kličky a bylo 2:0. Po přihrávce Matyáše Havlíčka už Ladislav Ruňanin trefil správnou branku a bylo 3:0. Hattrick si Dan Michl dokončil po asistenci Lukáše Radimského - 4:0. Na konečných 6:0 skórovali Matyáš Havlíček a Míša Michlík po asistencích Ladislava Ruňanina.
 
V důležitém utkání s Meteorem (kdy utkání soudcoval pan Tau) kluci bojovali, vytvářeli si šance, a díky pěkným gólům Dana Michla, po nahrávkách Matyáše Havlíčka a Petra Hodouše, vyhráli 2:0.
 
V zápase s Brandýsem nad Labem kluci povětšinu utkání byli na soupeřově půlce a Daniel Michl si tak vystřihl druhý hattrick dne (as. Petr Hodouš a Tomáš Klíma). Petr Hodouš si zase spravil chuť krásnou střelou z trestného kopu. Jediný gól si soupeř připsal po slabší chvilce naší obrany, a tak si Matyáš Vágner v brance mohl povídat o životě se soupeřovým útočníkem, který tzv. „schovaný za bukem“ strávil půlku utkání v naší brance.
 
V pauze před posledním zápasem si kluci „aktivně odpočinuli“ na tréninkovém hřišti, a tak se v utkání s Královým Dvorem střídaly naše gólové momenty s naším unaveným pohledem na průniky soupeře před naší bránu. První dva góly dal Matyáš Havlíček (u druhého sebral míč obránci, kličkami ho obehrál a prostřelil brankáře). Na 3:0 zvýšil Michal Michlík po přihrávce Dana Michla, na 4:0 Petr Hodouš po přesném rohovém kopu Dana Michla, a na konečných 5:0 Dan Michl po asistenci Ondry Filipa.
 
A tak malé shrnutí na závěr: kluci si dnes zlato za předvedenou hru opravdu zasloužili, výborný výkon kromě zmíněných střelců také předvedli Pavel Krýda, Ondra Filip i Matyáš Vágner, turnaj si určitě užili i rodiče, neboť k pěkným zápasům přibylo i sluníčko a domů se odjíždělo za letního počasí. A tak už se všichni těšíme na příští a poslední turnaj, který rozhodne, jelikož  je stále o co bojovat.
 
Sestava, branky a asistence: Daniel Michl 9+3, Matyáš Havlíček 4+2, Petr Hodouš 2+3, Michal Michlík 2+0, Ondra Filip 0+2, Ladislav Ruňanin 1+2, Lukáš Radimský 0+1, Tomáš Klíma 0+1, Matyáš Vágner, Pavel Krýda, Filip Vrla.
 
Autor: Zbyněk Radimský