Jdi na obsah Jdi na menu
 


JARNÍ LIGA METEORU - DÍL 3

10. 5. 2010
            Dne 8.5. jsme pokračovali dalšími zápasy v Jarní lize. Na probuzení nás čekala Dukla, což znamenalo nelehký začátek a nastartování sil dřív, než bývá naším zvykem. Kluci si ale uvědomovali, že nesmí zaspat a hráli výborně. Převaha během zápasu kolísala, ale vzhledem k tomu, že nám po nechtěné chybě rozhodčího utekl jeden gól, zahnízdilo by pomyslné vítězství na naší straně. Premiérový gól zařídil Dany Michl po nahrávce Sebastiana Linga. Poté přišlo smolné soupeřovo vyrovnání a stav 1: 1 nás vyprovodil i do kabin. V tomto zápase odehrál perfektně Pavel Krýda, který  výborně bránil.
            Druhý duel proti hráčům z ČAFC přinesl naši výhru 4 : 0. Hned v druhé minutě tečoval střelu na bránu Dan Michl, aby pak úspěšně brankáři vstřelil tři góly. Poslední Tempácký gól dokopával do sítě Sebastian Ling. Krásné dvě asistence připadly na účet Matyáše Havlíčka a jedna Míšy Michlíka.
            Nečekaný průběh měl třetí zápas proti pořádajícímu Meteoru, dva smolné góly a pouze jedno naše úspěšné zakončení ( Daniel Michl ) znamenalo prohru 2 : 1.
            FC Brandýs nad Labem zakončoval naše dopolední zápasy, kluci nebyli evidentně myšlenkami u talíře s obědem, ale všemi smysly na hřišti. První překonal gólmana Sebastian Ling. Druhý gól se zrodil z pěkné akce Sebastian Ling – Marek Ondič – Dan Michl. Třetí míč do Brandýské brány zařídil Dan Michl , čtvrtý vybojoval Sebastian Ling za pohotové přihrávky Míšy Michlíka a pátý opět nahrával Michal Michlík a dorážel Marek Ondič.
            Pro vylepšení skóre, po naší dnešní prohře s Meteorem, jsme měli poslední zápas proti FC Králův Dvůr završit vítězstvím. 1 : 0 pro naše barvy zařídil nádhernými „ housličkami   “ Matyáš Havlíček ( asistence Dan Michl ). 2 : 0 přinesla akce Daniel M. a Sebík L. Po faulu na Dana M. pak trestným kopem zvýšil samotný Dan, který vystřelil zcela nechytatelnou střelu do sítě soupeře. Konečný „ čtvrťák “ patří společně Danovi a Sebastianovi . Zpestřením zápasu byl vysoký brankař soupeře, který vykopával až k naší bráně a zaměstnával Patrika v bráně víc než samotní útočníci.
            Za celý turnaj je nutno velmi pochválit Patrika Bešťáka, který roli brankaře zvládl na výbornou. Skvělý výkon podával i Filip Vrla, jenž dokázal, že umí hrát technicky a zabojovat. A v neposlední řadě i Marka Ondiče, jenž hrál svůj první turnaj, je benjamínkem v týmu, ale hrál beze strachu a může si připsat hned jeden gól a jednu asistenci.
 
Tempo : Pavel Krýda, Matyáš Havlíček, Daniel Michl, Michal Michlík, Sebastian Ling, Patrik Bešt´ák, Filip Vrla, Marek Ondič

 Branky : Michl 8, Ling 5, Havlíček 1, Ondič 1

Autor : Sylva Lingová