Jdi na obsah Jdi na menu
 


JARNÍ LIGA METEORU - DÍL 2

26. 4. 2010

 

Jarní liga na Meteoru – 2. díl
 
V sobotu 24.4.2010 jsme se opět sešli na Meteoru, na druhém turnaji Jarní ligy. Tentokrát nás přivítalo nádherné počasí, sluníčko svítilo jak o život a zodpovědné maminky se pochlubily množstvím a kvalitou faktoru opalovacích krémů.
V prvním zápase nás čekala Dukla, dočasný vedoucí turnaje a náš předešlý přemožitel. Ale už první minuty zápasu ukázaly, že dnes to bude jiné. Kluci, jakoby zapomněli na prokletí prvních zápasů, vlítli do utkání jako vyměnění. Bojovali o každý míč, soupeře nepustili do vážnější akce, a tak po gólu Dana Michla skončilo utkání zaslouženě 1:0.
V druhém utkání nás potrápili hráči z ČAFC. Papírově sice slabší, ale pro dnešek pro nás malé utrpení. Přestože jsme měli několik šancí, žádnou bohužel takovou, která by skončila gólově, a tak utkání skončilo 0:0.
Ve třetím utkání jsme narazili na domácí Meteor. A kluci, snad zdravě nažhavení z předchozí bezbrankové remízy, si konečně zastříleli. Na první gól Dana Michla nahrál Vojta Panc, na druhý gól Dana pak Tomáš Hradil. Třetí gól přidal Vojta Panc po asistenci Míši Michlíka a čtvrtý dal Láďa Ruňanin po přesném výkopu Matyáše Vágnera. Meteor už stihl pouze korigovat na konečných 4:1.
Ve čtvrtém utkání jsme nastoupili proti Brandýsu nad Labem. Kluci hráli dobře, svědomitě plnili pokyny trenéra, a díky dvěma gólům dnes výborně hrajícího Vojty Pance (1 asistence Dan Michl) vyhráli 2:0.
V posledním utkání nás čekal Králův Dvůr. A v tomto zápase šlo opravdu o všechno, neboť se rozhodovalo, zda dnes skončíme první, druzí, nebo třetí. A už od začátku vše naznačovalo, že si kluci vybrali první variantu. Krásnými a rychlými dvěma góly Dana Michla (po asistenci Vojty Pance) jsme se dostali do vedení a vypadalo to na poklidné dohrání zápasu. Ale pak přišla ledová sprcha, neboť kluci, snad vidinou jasného vítězství, úplně přestali hrát. Dva fauly na hranici brankoviště, dva krásné trestné kopy od nejvyššího hráče turnaje, a bylo srovnáno. Ale v posledních minutách si kluci naštěstí vzpomněli, o co v tomto zápase jde, a tak po perfektně rozehraném přímém kopu Vojty Pance Danovi Michlovi do běhu, následoval poslední sprint rychlostí světla a střela podél brankáře k vzdálenější tyči na konečných 3:2 pro nás.
 
A tak si závěrem dovolím malé shrnutí dnešního turnaje:
1. místo, mnoho krásných akcí a nádherných gólů, infarktový průběh posledního zápasu se sladkou tečkou, a proto jen tak dál a hodně štěstí a úspěchů v dalších kolech Jarní ligy!
 
Střelci gólů:
Daniel Michl 6, Vojta Panc 3, Ladislav Ruňanin 1
Asistence:
Vojta Panc 3, Michal Michlík 1, Matyáš Vágner 1, Daniel Michl 1, Tomáš Hradil 1
Sestava:
Matyáš Vágner, Vojta Panc, Daniel Michl, Lukáš Radimský, Tomáš Klíma, Ladislav Ruňanin, Michal Michlík, Tomáš Hradil, Maxmilián Nachtigal.
 
Autor: Zbyněk Radimský