Jdi na obsah Jdi na menu
 


JEN POVINNÁ VÝHRA

26. 4. 2010
Tempo – Horní Měcholupy 2:0 (1:0)
            Páteční trénink strávila část hráčů zápasem proti týmu z Horních Měcholup, šlo o utkání v rámci běžícího Minicupu a tak jsme po Benešovské výhře chtěli přidat další body k dobru. Jak je naším zvykem, zápas se rozbíhal pomalu. V počátku jsme do boje moc sil nedali. V šesté minutě dal naštěstí náš první gól Daniel Michl, čímž jsme mohli získat malou jistotu a vylepšit dynamiku utkání. V patnácté minutě nám štěstí nepřálo a střela Matyáše Havlíčka levačkou bohužel nepřinesla zlepšení našeho skóre. Do druhé půlky zápasu jsme žádný míč do brány už nedostali a myslím, že výkon na 100% se nám také nepodařil.
            Po zápasové přestávce předvedli před soupeřovou bránou nádhernou akci Sebastian Ling a Dany Michl, ale míč do brány nedošel. Naštěstí pro nás udělal soupeřův gólman v pětadvacáté minutě chybu – vyběhl z brány moc - a Daniel Michl zvýšil na 2 : 0 pro naše barvy. Tempo porazilo nakonec Horní Měcholupy 2 : 0. Z pohledu diváka však nešlo o úplně zajímavý a živý fotbal, víme, že kluci už umí hrát líp. Stabilní a pěkný výkon nelze upřít Filipovi Snížkovi a Vojtovi Pancovi.
V závěrečných penaltách jsme zvítězili poměrem 11 : 7 , především díky našemu Matyášovi Vágnerovi v bráně, který tým perfektně v penaltách podržel.
 
Střelci : 2 x Daniel Michl
Tempo : Matyáš Vágner, Snížek Filip, Vojta Panc, Pavel Krýda, Matyáš Havlíček, Ondřej Filip, Lukáš Radimský, Ulihrach Tomáš, Daniel Michl, Jakub Kvasnička, Sebastian Ling, Patrik Bešt´ák, Mudra Milan, Filip Vrla
 
Autor :Sylva Lingová