Jdi na obsah Jdi na menu
 


VYDŘENÁ VÝHRA NAD BENEŠOVEM

31. 5. 2010
FC Tempo – SK Benešov 5:2 (1:0)
            Na domácím hřišti jsme v  sobotu 30.5. přivítali soupeře z  Benešova. Další Minicupový duel se „ rozjížděl “ pozvolna a první zápasové minuty byli o otrkávání protihráče. Naše dvě nadějné šance byly poznamenány spacím režimem jindy bojovného Dana Michla a neskončily s úspěchem. Ve dvanácté minutě zasáhl Matyáš Havlíček tyč Benešovských, Míša Michlík perfektně sprintoval po lajně, Patrik Bešťák s Pavlíkem Krýdou ukázali učebnicovou spolupráci, ale míč v síti nebyl. Gólový bonbónek přišel až pár vteřin před ukončením první „ dvacky“, kdy z trestného kopu proměnil perfektně zacílenou ranou Péťa Hodouš. Přestávkový stav byl 1 : 0 pro Tempo.
            Celková převaha a větší tlak na bránu začali přinášet „ ovoce “ až v druhé polovině zápasu, po nahrávce Sebastiana Linga skóroval Dany Michl. Bylo vidět, že se Dan probral a jeho typickými „ nálety na branku “ zařídil ještě dva góly a stav 3 : 0 těšil všechny naše fanoušky. Ve dvacátéšesté minutě potrestal naši chybu jeden z Benešovských hráčů a nastolil skóre 3 : 1. Pohodovou náladu zápasu narušil až nechtěný zákrok Patrika Bešťáka, jenž neubrzdil a nalítl do gólmana soupeře. V ten moment padala silná slova o tom, co na Tempu hráče učíme …. a přilétnuvší „ šestihlavá saň “ nešetřila Patrika slovy viny a záměru. Páťa, který evidentně neučinil akci úmyslně, raději odešel ze hřiště a do hry už se nevrátil. Naším čtvrtým gólem byl již výše zmíněný Danečkův gól, poté soupeř snížil na 4 : 2. Tři minuty před koncem zápasu nahrál Matyáš Havlíček Petrovi Hodoušovi a padl poslední gól zápasu. FC Tempo : Benešov 5 : 2. Závěrem si zaslouží ocenění Ondra Filip, který vůbec nestřídal a svědomitě pevnil zdi naší obrany.
           
Penalty : 4 : 5 zvítězil Benešov. Naši úspěšní střelci : Petr Hodouš, Ondřej Filip, Tomáš Hradil, Matyáš Vágner
Tempo : Matyáš Vágner, Matyáš Havlíček, Daniel Michl, Milan Mudra, Lukáš Radimský, Sebastian Ling, Patrik Bešt´ák, Ondra Filip, Petr Hodouš, Filip Vrla, Filip Snížek, Míša Michlík, Tomáš Hradil, Pavel Krýda
Autor: Sylva Lingová