Jdi na obsah Jdi na menu

SUVERÉNÍ VÝHRA V BENEŠOVĚ

16. 4. 2010

MINICup : Benešov – Tempo 0:4 (0:2)
    Dalším krokem jarního Minicupu bylo utkání proti fotbalistům z Benešova. Naše zlé předtuchy, že vyjet v pátek odpoledne – s předzvěstí ideálního víkendu – po D1 není dobrý nápad se vyplnily. Brzo se někteří z nás stali vězni páteční kolony a dojezd na Benešovské hřiště už znamenal malé vítězství.
            Slunce nám na náš souboj svítilo prvních pět minut, pak jej vystřídal vítr a „ islandské mraky“. Naštěstí kluci nehráli podle počasí a jejich výkon měl vzestupnou tendenci. Prvních deset minut bylo „ bez výrazné chuti “, ale jakmile kluci „ otrkali soupeře“, přidávali. Ve třinácté minutě přihrál Pavel Krýda Ladislavu Runaninovi a vedli jsme 1 : 0. V osmnácté minutě za asistence Sebastiana Linga zvýšil Dan Michl na poločasových 2 : 0 pro naše barvy.
            Benešovští hráči se během celého zápasu dostali k naší bráně minimálně. Velmi reálným odhadem lze říct, že si Matyáš Vágner v bráně sáhl na míč celkem třikrát. Je pravdou, že obrana fungovala 100% a Milan Mudra s Ondrou Filipem byli výborní. Filip Snížek svědomitě hlídal nejlepšího Benešovského střelce, který si „ ani neškrtl “. V druhé půlce zápasu se zvýšil tlak soupeře, ale kluci jej zvládli bez chybičky, velkou oporou byl tentokrát i Lukáš Radimský. Ve 24 minutě přihrává Sebík Ling a Daniel Michl se sebejistotou zvyšuje skóre na 3 : 0. Poslední gól zápasu střelil mazácky z trestného kopu Vojta Panc.
            Penaltový rozstřel potvrdil naší převahu ( 6 : 4 ) a myslím, že jsme všichni, především náš trenér, mohli z Benešova odjíždět s malým pocitem pýchy a radosti.
Střelci : 2 x Daniel Michl, Vojta Panc, Ladislav Runanin
Střelci penalt : Matyáš Havlíček, Vojta Panc, Milan Mudra, Tomáš Ulihrach, Filip Snížek, Sebastian Ling
Tempo : Matyáš Vágner, Snížek Filip, Vojta Panc, Pavel Krýda, Ladislav Runanin, Michal Michlík, Matyáš Havlíček, Ondřej Filip, Lukáš Radimský, Ulihrach Tomáš, Milan Mudra, Daniel Michl, Sebastian Ling
Autor: Sylva Lingová