Jdi na obsah Jdi na menu

STŘELECKÉ HODY NA TEMPU

14. 9. 2009
V pátek 11.9. si kluci Mladší přípravky C na místo tréninku zahráli první utkání Minicupu proti týmu Union Žižkov. Sestava hráčů MPC byla stejná jako při posledním zápase s ČAFC : v bráně Matyáš Vágner, stabilní obrana : Vojta Panc, Filip Snížek, Ondřej Filip, Milan Mudra a další hráči : Michal Škach, Lukáš Radimský, Dan Michl, Pavel Krýda, Jakub Kvasnička, Patrik Bešták,Petr Hodouš, Ladislav Runanin, , Matyáš Havlíček, Sebastian Ling.
                První gól střelil za MPC Tempo hned v druhé minutě zápasu Dan Michl, dalších 10 minut kluci stříleli jak o závod, ale všechny šance promarnili a gól nepadl. Celá hra probíhala na půlce soupeře, bylo jen výjimkou, že měl náš brankář šanci si zachytat. V druhé polovině prvního poločasu se na brankáře Unionu sesypala gólová sprcha a skoro každou minutu inkasoval jeden gól. S první půlkou zápasu jsme se rozloučili za stavu 7: 0 pro Tempo.
Druhý poločas se mnoho neodlišoval od prvního. V týmu soupeře se projevovala únava a nesoustředěnost, které naši hráči využili a vytáhli svou výhru na 14: 0 pro Tempo. Pozápasové penalty skončili  10: 2 pro Tempo. Ze všech zúčastněných na hřišti ještě nutno pochválit rozhodčího Petra Pelikána, který zvládal s ostražitostí „ pískat zápas “, zavazovat hráčům tkaničky, vysmrkat nos a to vše za trpělivého vysvětlování pravidel fotbalové hry.
Střelci gólů : 3 - Sebastian Ling, 2 - Dan Michl, 2 - Petr Hodouš, 2 - Jakub Kvasnička, 2 - Patrik Bešťák , 1- Matyáš Havlíček, Vojta Panc, Ondřej Filip.
Autor: Sylva Lingová