Jdi na obsah Jdi na menu

NEČEKANÁ STŘELNICE PROTI ČAFC

8. 9. 2009
V neděli 6.9. jsme  na Tempu přivítali hráče ČAFC . Mladší přípravka C nastoupila proti soupeři v plné síle a konečný dvoumístný výsledek musel být  pro tým ČAFC „ studenou sprchou “.

Kluci byli na začátku utkání trochu roztěkaní, prázdninová přestávka byla znát, takže zapomínali  na „ svá hráčská postavení “,ukopávali si míče a zapomínali na přihrávky, po pár odehraných minutách a zvučných radách svého trenéra se pustili lépe do hry, kde byli vidět i náznaky kombinace. Bojovnost a sebevědomí kluků začaly brzy zvyšovat a s tím i vstřelený počet  gólů do branky soupeře. Již po prvním poločase, který skončil   8:0 pro Tempo, bylo zřejmé, že výhru už soupeř těžko získá. V druhé polovině zápasu inkasoval soupeř   ještě tři góly, konečný výsledek utkání narostl na neuvěřitelných 11: 0 pro Tempo. Tempáci byli po celou dobu zápasu technicky zdatnější, viditelně lépe chápali taktiku hry.

Mladší přípravka C zahájila svou sezónu vysokým vítězstvím, nezbývá než držet palce, aby úspěšnost a bojovnost kluky provázela i nadále.

Střelci gólů: 3 Dan Michl, 2 Petr Hodouš, 2 Sebastian Ling, 1 Patrik Bešt´ák, 1 Jakub Kvasnička, 1 Ladislav Runanin, 1 Michal Škach

Autor: Sylva Lingová