Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZASLOUŽENÁ REMÍZA

2. 11. 2009
TEMPO – BOHEMIANS 1905 0:0
            Kdo se těšil, že si v neděli 1.11. polenoší v posteli a bude si užívat teplého bytečku, měl smůlu. V  8. 30h jsme už oblékali Tempácké dresy a chystali se na zápas proti týmu Bohemians 1905. Jako se začarováním jsme opět proti tomuto týmu museli nastoupit v oslabení, neboť některé z našich opor podlehli nemocem.
            Začátek zápasu měl malé slabiny, Bohemka tlačila na naší bránu a klukům chyběla akce a důraznost. I s trochou štěstí jsme v prvním poločase ubránili „ čistý štít “ a postoupili do druhé ,, dvacetiminutovky “ za stavu 0 : 0 . S postupující chutí do hry a odehraným časem jako by rostla i snaha našich hráčů, akce na soupeřovu bránu však neskončily s úspěchem. V minulém zápase měli hráči Bohemians 1905 jasnou herní převahu a nestačili jsme jim. Dnes byla naše hra vyrovnaná a našich nadějných akcí na výhru bylo určitě více, bohužel náš míč ale do brány nepadl a vítězné body si nemůžeme připsat. Malou radostí na závěr byla naše ,, penaltová výhra “. Tempo : Bohemians 1905 skončilo bezgólovou remízou 0 : 0.
Tempo : Matyáš Vágner, Filip Snížek, Radimský Lukáš, Vojta Panc, Mudra Milan, Havlíček Matyáš, Sebastian Ling, Hodouš Petr, Kvasnička Jakub, Runanin Ladislav, Michl Daniel
Autor: Sylva Lingová