Jdi na obsah Jdi na menu

BOHEMIANS 1905 NAD NAŠE SÍLY

21. 9. 2009
V sobotu 19.9. pokračovali hráči Mladší přípravky C v soutěži Minicupu zápasem proti týmu Bohemians 1905. Základní sestava týmu byla oslabena, několik stabilních hráčů onemocnělo a nemohlo hrát. Nastala tak příležitost i pro další kluky, kteří měli šanci zabojovat a získat další fotbalové zkušenosti.
Tým Bohemians podával od začátku hry vyrovnané výkony, jeho hráči lépe zvládali přihrávky a v první poločas hry dokázali vstřelit tři góly do branky Tempa. Naši hráči první polovinu zápasu naopak promarnili, nebyli schopní žádné spolupráce a snad pocit, že jsou v zápase horší, je vedl k častým chybám, dovednosti, které jindy běžně zvládají, jako by najednou neuměli. V druhém poločase jsme inkasovali čtvrtý gól, který potvrdil i konečný výsledek 4 : 0 pro tým Bohemians 1905. K dobru je naším klukům to, že se v druhém poločase více snažili, vzniklo i několik gólových šancí, které bohužel neskončili úspěchem.
Závěrečné penalty skončili 9 : 4 pro hráče Bohemians, kteří předvedli, že umí střelu pěkně zdvihnout a dát do ní patřičnou sílu.
Autor: Sylva Lingová