Jdi na obsah Jdi na menu

VEZEME BOD Z KOBYLIS

9. 11. 2009
ADMIRA – TEMPO 1:1 (0:0)
Posledním minicupovým zápasem v  roce 2009 byl zápas proti našemu častému soupeři Admiře. Tentokrát jsme k utkání dojeli na Prahu 8 - do domovského stadionu tohoto týmu. Hřiště Admiry mělo pár nástrah (, betonová zedˇ tyčící se blízko hřiště, ,, vysoká umělka “ ). Tyto hrozící nebezpečí jsme pocítili na vlastní kůži při hře, cílem bylo dojet domů v plném zdraví, což se nám naštěstí podařilo.
Začátek zápasu jsme tentokrát neprospali a pustili jsme se do hry hned s prvními minutami. Ve  třetí minutě, po rohovém kopu Sebíka Linga, stálo štěstí při Admiráckém brankáři a stačilo opravdu málo a mohli jsme jásat s prvním gólem. Celý první poločas pak utíkal ve znamení naší herní převahy a s pocitem, kdy už ten gól dáme, vždytˇ si ho naši  kluci zaslouží. V závěru první části utkání narazil Dan Michl do brány na velký fotbal, kovovou tyč nabral svým předloktím a vystrašil tak všechny přítomné, naštěstí se žádné poranění nepotvrdilo a Dan mohl po chvíli bojovat dál za naše barvy. Míč v síti neskončil a do krátké přestávky jsme vkročili za stavu 0 : 0.
Hráči Admiry se po pauze vrátili na hřiště s větším elánem a podnikli několik akcí, které byli pro naší bránu nebezpečné. Jednu z nich od naší brány dobře zabránil Filip Snížek a přihrávkou dopředu na Dana Michla, který unikl stíhání soupeřů, vstřelil náš první gól. Byť nám jedenáctá minuta přinesla vstřelený míč do naší sítě a tím srovnání skóre na 1 : 1, mohli jsme se cítit jako vítězové. Naše hra byla během celého utkání jednoznačně lepší, kluci se snažili a na svůj věk předváděli pěkný fotbal. Penaltový rozstřel potvrdil naše síly, skončil 7 : 3 pro Tempo.
Tempo : Matyáš Vágner, Filip Snížek, Milan Mudra, Lukáš Radimský, Matyáš Havlíček, Sebastian Ling, Pavel Krýda, Daniel Michl, Petr Hodouš, Jakub Kvasnička,Vojta Panc
Autor : Sylva Lingová