Jdi na obsah Jdi na menu

Tobylojentaktak
V nedělní podvečer 14.2. 2010 se naši borci – tatínci sešli na Tempu, aby odehráli již 3. kolo LR. Tentokrát změřili síly s rodiči Mladších Žáků B.
            Od začátku prvního poločasu jsme prokazovali nad soupeřem herní převahu a v 8. minutě jsme zásluhou Pavla Vágnera vedli 1:0. V 16. minutě zvýšil na 2:0 Radek Bešťák. Naši borci měli hru pod kontrolou, nenechali se uspat příznivým stavem a do konce prvního poločasu poslali míč za záda soupeřova brankáře ještě dvakrát – ve 23. minutě Tomáš Panc a v 26. minutě „přehlídkovou akcí“ náš brankář Milan Klíma, který se sebejistě dostal do půlky hřiště a vypálil dělovou ránu do soupeřovy brány, ukázkový „gól z půlky“, nádhera. Po 30-ti minutách tedy 4:0.
Ve druhé půli zápasu jsme dál aktivně bojovali, vytvořili jsme si několik vyložených gólových šancí, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. A jak se říká „nedáš, dostaneš“ se hned vyplnilo. V 45. min. snížil soupeř na 4:1 a sotva po minutě již stav 4:2. Soupeři rázem viditelně ožili a začali na nás vyvíjet velký tlak, což vyústilo nešťastným sražením míče našeho hráče do vlastní brány (4:3). Poslední minuty jsme odolávali neustálému tlaku a také velké štěstí pomohlo našim hráčům, že se stav nakonec ještě nezměnil v náš neprospěch. Úlevou jsme si oddechli, když byl odpískán konec zápasu za stavu 4:3.
Děkujeme všem hráčům, kteří se zúčastnili a zajistili nám průběžné 3.místo v LR. Tentokrát naštěstí ani nedošlo k žádnému zranění. Gratulujeme a přejeme hodně sil do dalšího kola LR – Neděle 21.2. Starší Přípravka B.
Sestava:  Milan Klíma (1), Radek Bešťák (1), Martin Havlíček, Lukáš Michl, Tomáš Panc(1), Ota Pavlas, Zbyněk Radimský, Ladislav Runanin, Pavel Vágner(1). Asistence tentokrát nezaznamenány.
Autor článku: Lenka a Pavel Vágnerovi.