Jdi na obsah Jdi na menu

2. KOLO LIGY RODIČŮ
Tentokrát prohra s loňskými vítězi
            V nedělní, velmi mrazivý podvečer 24.1. zahájili naši hráči zápas ve stejné sestavě jako v kole prvním, jen s tím rozdílem, že Václav Kvasnička se hry účastnil již jen jako divák (přetržené kolenní vazy z prvního kola). Věděli jsme, že nás čeká velmi těžký soupeř – obhájci titulu z loňského roku, rodiče Starší přípravky A.
            Hra byla od začátku dynamická, rychlá a v některých okamžicích dosti tvrdá. První gól padl až v 9. minutě a radovat se z něj mohl bohužel soupeř. Náš brankář, Milan Klíma, ačkoliv svým úžasným výkonem zmařil několik soupeřových gólových šancí, byl tentokrát překonán. V 15. minutě prohráváme 0:2. Nenechali jsme se zahanbit a již v 16. minutě jsme zásluhou Vládi Linga snížili na 1:2. Bohužel v tomto ročníku LR to byl zřejmě jeho poslední gól, jelikož musel ze hry předčasně odstoupit s podezřením na přetrženou Achillovku.  Na obou stranách bylo ještě několik gólových šancí, naštěstí či naneštěstí jen „zazvonila tyčka“. První poločas byl odpískán za stavu 1:3.
            V úvodu druhého poločasu na nás soupeř velmi tlačil a ve 36. min. se mu podařilo zvýšit svůj náskok na 1:4. Nechtěli jsme se vzdát jen tak bez boje a ve 44. min. skóroval za asistence Lukáše Michla, Radek Bešťák, 2:4. Soupeř ale během minuty odpověděl svým pátým gólem, 2:5. Sebrali jsme veškeré síly a ještě 3 minuty před koncem hry snížil na 3:5 pro změnu Lukáš Michl za asistence Radka Bešťáka. Během posledních dvou minut hrací doby se ale na naše hlavy (či spíše bránu) snesla „gólová smršť“ a zápas byl ukončen výsledkem 7:3 pro soupeře.
            Závěrem je nutno podotknout, že naši hráči bojovali ze všech sil a ačkoliv o tom výsledek až tak nevypovídá, byli jsme loňským vítězům LR rovnocenným soupeřem a rozhodně jsme jim výhru nedarovali zadarmo, bez boje.
            Díky všem našim fotbalovým bojovníkům a těšíme se na další kolo 14. 2., tentokrát s rodiči Mladších žáků B.
Sestava: R. Bešťák, M. Klíma, O. Langšádl, V. Ling, L. Michl, Z. Radimský, L. Runanin, T. Panc,    P. Vágner.

Autor: Lenka a Pavel Vágnerovi